Zabieg liposukcji

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Zalia
Posty: 66
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:32

Zabieg liposukcji

Post autor: Zalia »

Orientujecie się ile kosztuje zabieg liposukcji?
Awatar użytkownika
solma
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 7:19

Re: Zabieg liposukcji

Post autor: solma »

Dużo zależy od gabinetu ale cena takiego zabiegu to od 5000 zł w górę. Taniej nie polecam, lepiej jest wybrać się do gabinetu w którym znają sie na takich włąsnie zabiegach tak aby nie zrobić sobie krzywdy ( jeset to jednak poważniejszy zabieg). Cena ustalana jest indywidulanie ponieważ wszystko zalezy od kobiety, od rejonu, z którego mamy się pozbytac tłuszczu.

Polecam umówić sie na konsultację i powinni Ci wszystko w temacie wyjaśnić.

Ze swojej strony polecam kontakt z dr Raczkowską w Krakowie https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 43
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:27

Re: Zabieg liposukcji

Post autor: wiola438 »

Mozna mniej inwazyjnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, poczytaj na magicznaklinika.pl o lipolizie - fajny, bezbolesny zabieg na różne partie ciała.
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: Zabieg liposukcji

Post autor: luckystar »

chyba zalezy od kliniki... ja kilka razy korzystalam z uslug Dermed w Katowicach i musze przyznac, ze jestem zadowolona, za kazdym razem efekt dokladnie taki jak chcialam, poza tym profesjonalizm i fachowe podejscie robia swoje, liposukcje tez maja w ofercie :)
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Zabieg liposukcji

Post autor: Goodnight88 »

Mi by sie przydał tak zabieg :P I nie tylko, bo szczerze mówiąc mam trochę kompleks z powodu opadających powiek. i chciałabym sie wybrac na zabieg blefaroplastyka. czytałam ,ze bardzo dobrze robią go w Dzięgielewska Instytucie oka, ktos coś ?

pijani kierowcy nowy sącz
ODPOWIEDZ