Wózek

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
mołda

Wózek

Post autor: mołda »

Cześć, czy wybierając wózek dla dziecka są jakieś kluczowe elementy na które zawsze zwracacie uwagę? Ze względu że mam pierwszy zakup takiego produktu za bardzo nie wiem na co zwróci uwagę. Wiele piszą na blogach o regulacjach, blokadach, amortyzatorach czy różnego rodzaju kółkach. Jednak czy są elementy które lepiej posiadać aniżeli nie?
Aśka

Re: Wózek

Post autor: Aśka »

Dla mnie najważniejsze było aby wózek miał dobrą amortyzację i zwrotne koła- tak by poradził sobie na każdym terenie. Chciałam też aby był solidny, wygodny i łatwy w obsłudze, żebym sama bez problemu mogła sobie z nim poradzić. Zdecydowałam się na anex m/type i jestem z niego zadowolona.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 191
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Wózek

Post autor: penelopa »

Wiadomo, teraz jest taki wybór, że na prawdę ciężko się na coś zdecydować. Choć mnie akurat od samego poczatku w oko wpadł x-lander i na taki tez się zdecydowałam. Wózek jest zgrabny, solidny, wygodny i bezpieczny. Jeździ sie nim na prawdę dobrze. A po zmianie gondoli na spacerówkę nic nie traci na swojej zwinności.
Andżela

Re: Wózek

Post autor: Andżela »

Ja z kolei od samego początku wiedziałam, że chcę anexa, zastanawiałam się tylko nad konkretnym modelem. Finalnie zdecydowałam się na l/type i jest bardzo fajny. Zgrabny, zwrotny i poręczny, intuicyjny w obsłudze. Mimo, że to opcja 2w1 to wózek jest stosunkowo lekki i nie zajmuje wiele miejsca.
Kaśka

Re: Wózek

Post autor: Kaśka »

Andżela pisze: ↑28 kwie 2021, 16:29 Ja z kolei od samego początku wiedziałam, że chcę anexa, zastanawiałam się tylko nad konkretnym modelem. Finalnie zdecydowałam się na l/type i jest bardzo fajny. Zgrabny, zwrotny i poręczny, intuicyjny w obsłudze. Mimo, że to opcja 2w1 to wózek jest stosunkowo lekki i nie zajmuje wiele miejsca.
Też mam ten model;) No pewno jego ogromną zaletą jest składana kołyska co znacznie ułatwia transport całego wózka, który i tak nie zajmuje wiele miejsca:)
chłodna

Re: Wózek

Post autor: chłodna »

Mogę śmiało polecać x-landera, mam ten wózek od kilku miesięcy i spisuje się na medal, jest wyjątkowo ładny, bajerancki ale też praktyczny i funkcjonalny. Można go bez problemu złożyć i rozłożyć jedną ręką, zajmuje tez niewiele miejsca w samochodzie i ma świetną amortyzację
ODPOWIEDZ