Własne przedsiebiorstwo

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
helena
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:10

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: helena »

Niewiele wiedziałem na temat inwestowania. Jednak poczytałem trochę na ten temat tu http://www.naszakoscierzyna.pl/ . Sporo się dowiedziałem i teraz wiem jak inwestować. Przydatny artykuł, polecam!
Musisz spojrzeć światu prosto w oczy, zobaczyć jego ponurą brutalność. Musisz przyjąć jego zepsucie. Żyć z nim. To jedyny sposób, by osiągnąć coś znaczącego.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: Hanka »

Jeśli prowadzicie własne firmy i zatrudniacie w nich jakiś pracowników, to powinniście też wiedzieć, jak prowadzić dokumentację pracowniczą. Ze strony http://akta-osobowe.pl/#akta-osobowe dowiecie się, jak powinny wyglądać akta osobowe, jak powinny być podzielone itp. Myślę, że jest to obowiązkowa lektura dla każdego, kto prowadzi przedsiębiorstwo :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: kasiakowa06 »

Jeśli chcesz zainwestować zarobione pieniądze a nie masz pojęcia jak się do tego zabrać polecam https://dealomat.pl/wspolpraca-z-inwestorami/.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: Juleczka »

Warto tez odpowiednio inwestowac oszczednosci firmy. Mysle ze najlepiej bedzie skontaktowac sie z dobrym doradca finansowym jak Piotr Bralczyk http://zarabiajmy.pl/o-mnie/ Wspolpracuje z nim od jakiegos czasu i nabieram coraz wiekszego doswiadczenia w kwestii skutecznego inwestowania.
Awatar użytkownika
krasnal
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2019, 13:34

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: krasnal »

Prowadzenie własnej firmy nie musi być strasznie trudne.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: MilenaD43 »

Przede wszystkim warto pomyśleć na jakim rynku jest popyt i na czym można dobrze zarobić. Na ten moment świetną opcją wydaje się rynek nieruchomości, dlatego w wolnej chwili polecam sprawdzić warsztaty https://wiwn.pl/ z których od najlepszego specjalisty możesz dowiedzieć się jak skutecznie obracać nieruchomości, remontować i dobrze zarabiać na odsprzedaży. Dzięki temu mam kapitał na dalszy rozwój :)
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: kratka »

Dużo pracy i zaangażowania wymaga stworzenie i rozkręcenie swojej firmy, ale jak najbardziej jest to realne. Najważniejsze to to, czym chcemy się zająć. Co z miejscem, odpowiednim obiektem. Z powodzeniem taki można znaleźć poprzez tego typu portale z ogłoszeniami jak https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty . W takich można zarówno znaleźć oferty na sprzedaż jak i na wynajem. Dlatego warto w takich miejscach szukać.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 123
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:48

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: pukla123 »

Chcesz wynająć mieszkanie? Polecam zainwestować w fotografia wnętrz Oferuje on sesje zdjęciowe , które są wykonywane przez zawodowca wyposażonego w profesjonalny aparat fotograficzny. Sprawi to, że zdjęcia pod wynajem apartamentu będą ostre i jasne nawet w dużym formacie. Dzięki ciekawym kadrom we wnętrzach i odpowiednią postprodukcją uzyskasz duży zasięg ogłoszenia.
Miś12

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: Miś12 »

Nie sprawia Wam problem w swojej firmie planowanie operacyjne? Ja przyznam, że ciężko mi przyswoić niektórą wiedzę, ale już znalazłam chyba rozwiązanie. Po długich poszukiwaniach wpadł mi adres https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... peracyjne/ i chyba skorzystam z ich usług.
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Własne przedsiebiorstwo

Post autor: baina »

a w jakis spoosb dbacie o ochrone wlasnej marki na rynku miedzynarodowym? ja ostatnio znalazlam fajna firmę https://eupatent.pl/ która sie tym zajmuje, zapewniaja pelna ochrone prawną, maja doswiadczenie w rejestracji znakow i ich ochronie, prowadzac firme, trzeba zadbac praktycznie o wszystko
ODPOWIEDZ