Urządzanie domu

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 29
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:51

Re: Urządzanie domu

Post autor: sofia11 »

Myslę, ze podczas urządzania domu nieoceniona może okazać się pomoc projektanta. Na https://www.bohostudio.pl/ znajdziesz firmę która zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Myślę, ze możesz śmiało się do nich zgłosić, na pewno pomoga. Sama mysle o skorzystaniu z profesjonalnej pomocy podczas urządzania domu.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 439
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Urządzanie domu

Post autor: tormund91 »

A jeśli zakupię regały sklepowe do swojego własnego garażu, to będzie bardzo źle? :D śmieję się oczywiście, ale właśnie taki rodzaj najbardziej mi odpowiada. Proste, stabilne, dużo będą w stanie utrzymać. Tutaj możecie zobaczyć o co mi konkretnie chodzi: https://www.regaly.biz/ A może ktoś już ma takie regały u siebie i mógłby się podzielić opinią
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 67
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: Urządzanie domu

Post autor: lampeczka »

Warto też pomyśleć o dekoracjach ściennych. Mi na przykład bardzo spodobały się ostatnio takie mapy na ścianę: https://www.galeriaplakatu.com/mapy. Uważam, że nadają wnętrzu dodatkowego klimatu. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i na przykład w biurze.
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:13

Re: Urządzanie domu

Post autor: Irenka »

Urządzanie mieszkanie nigdy nie było moją mocną stroną, zawsze miałam dylematy, dlatego też zanim kupiłam cokolwiek, szukałam inspiracji w necie. Dzięki temu mogłam na spokojnie wszystko dopasować. Ostatnio szukałam też regałów i znalazłam takie na wymiar https://www.fabrykamebli.pl/23-regaly-na-wymiar , myślę że taki regał w salonie to przydatny mebel.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Urządzanie domu

Post autor: devi992 »

Widzę, że padła już tu taka propozycja, ale ja też chętnie ją powtórzę, ponieważ do urządzania domu świetnie może sprawdzić się mapa zdrapka. Polega ona na tym, aby na mapie zdrapywać miejsca, które dana osoba odwiedziła. Bardzo fajne mapy zdrapki znajdziecie sobie na stronie https://www.lideria.pl/mapy-zdrapki Są ładne i mają dobre ceny.
ODPOWIEDZ