Tworzenie warsztatu

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Marcysia
Posty: 167
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:44

Tworzenie warsztatu

Post autor: Marcysia »

Tworzenie własnego warsztatu samochodowego nie nalezy do najłatwiejszych wiem, że potrzebny jest do tego odpowiedni sprzet, możesz go poszukać tutaj https://autona.pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 . Widziałam, ze oferują tam bardzo dobre wyposażenie warsztatów samochodowych.
viloś

Re: Tworzenie warsztatu

Post autor: viloś »

Na pewno na tej stronie https://www.contracor.com.pl/ warto się rozejrzeć za odpowiednimi urządzeniami i akcesoriami do swojego warsztatu. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Między innymi znajdziecie tam profesjonalne maszyny do piaskowania i oczyszczarki strumieniowe. Wybór jest naprawdę ogromny.
tamaśka

Re: Tworzenie warsztatu

Post autor: tamaśka »

Bardzo fajnie że trafiłam na ten wątek, warto dzielić się namiarami na miejsca, gdzie można znaleźć urządzenia, części czy akcesoria , które wykorzystuje się w warsztatach (oraz w przemyśle). Na outlet3d można znaleźć niedrogie używane enkodery czyli czujniki przemieszczenia. Dostępne są obrotowe, które działają na zasadzie zamiany ruchu obrotowego na impulsy elektryczne oraz liniowe (przyrostowe) składające się z taśmy magnetycznej i czujnika mierzącego przesunięcie względem taśmy.
Pimpuś

Re: Tworzenie warsztatu

Post autor: Pimpuś »

Wiadomo, że zupełnie na samy początku naszej drogi z firmą może nas nie być stać na zakup nowych maszyn. Ale mimo to uważam, że warto poszukać dobrej jakości maszyn aby potem nie mieć z nimi problemów. I tak okazało się, że tutaj https://mechanica.pl/manipulator-specjalny/ stworzą dla nas taki manipulator specjalny dzięki któremu będziemy mogli wykonywać nawet najmniejsze elementy.
ODPOWIEDZ