Terapia rodzinna

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
susana
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Terapia rodzinna

Post autor: susana »

Co sądzicie na temat terapii rodzinnych? Warto? Zastanawiam się nad umówieniem siebie i dzieci do jednego z terapeutów w http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci Mamy trochę problemów do przepracowania i boję się, że sami sobie nie poradzimy. Pomoc specjalisty jest tu niezbędna.
Awatar użytkownika
Meduza
Posty: 26
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:34

Re: Terapia rodzinna

Post autor: Meduza »

Często pary, a nawet całe rodziny znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych i nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Wówczas potrzebna jest profesjonalna pomoc specjalistów. Świetny zespół psychoterapeutów i lekarzy pracuje w Ośrodku terapii Forest. Może warto się nad tym zastanowić, aby właśnie w nim podjąć leczenie. Mam przeczucie, że to by było najlepsze rozwiązanie.
Bakłażan

Re: Terapia rodzinna

Post autor: Bakłażan »

Gdy miałam bardzo trudny okres w życiu, to korzystałam ze wsparcia psychologicznego i tylko dzięki temu byłam sobie w stanie poradzić z problemami. Ja myślę, że dobrym pomysłem dla Was mogłoby być wybranie się do Kliniki Psychomedic, bo tam znajdziecie najlepszych psychologów. W https://psychomedic.online/ macie podanych więcej informacji na ten temat, więc warto przyjrzeć się temu bliżej już teraz.
ODPOWIEDZ