Terapia dla związku

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Albina1988
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:56

Terapia dla związku

Post autor: Albina1988 »

Cześć! Jakiś czas temu z mężem podjęliśmy decyzję, żeby zapisać się na terapię małżeńską. Mam nadzieję, że uda nam się odbudować relację. Szukamy sprawdzonej poradni terapeutycznej w Łodzi. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Agata1968
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2020, 10:07

Re: Terapia dla związku

Post autor: Agata1968 »

Dobra decyzja :) Sama korzystałam z pomocy terapeuty i dzięki temu poprawiły się relacje między mną a mężem. Polecam Ci zgłosić się do https://poradniasalomon.com.pl/. Wielu ludzi im zaufało, w tym i ja. Potrafią zadbać o dobre samopoczucie każdego pacjenta.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 407
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Terapia dla związku

Post autor: mczay »

Warto walczyć o związek, a taka terapia może dużo wnieść do waszej relacji.
___
http://twoj-materac-sprezynowy.pl/
Awatar użytkownika
selena
Posty: 326
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Terapia dla związku

Post autor: selena »

Poradnie psychologiczne potrafią pomagać, dzięki nim wiele ludzi wyszło z nałogów, depresji lub innych zaburzeń, dlatego warto zwracać się po pomoc psychologów. Także jeśli macie problemy w związku. Ze swojej strony mogę polecić https://www.joannamuszak.pl/psychoterapia ze względu na skuteczność terapii. Leczyłam się tutaj przeszło pół roku i na szczęście efekty pojawiły się szybko, są zadowalające a ja czuję, ze żyję na nowo.
Awatar użytkownika
helerka
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:46

Re: Terapia dla związku

Post autor: helerka »

Myślę, że terapia dla związku jeżeli zaczynają się problemy to nic wstydliwego tyko jest to dobry krok. Szczerze to u mnie w mieście jest szkoła policealna oferująca kierunek https://www.proedukacja.edu.pl/terapeuta_zajeciowy i zastanawiam się czy po wakacjach się czasem nie zapisać. W sumie umiem rozmawiać z ludźmi i lubię pomagać więc czemu nie?
Awatar użytkownika
kaczka
Posty: 67
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:15

Re: Terapia dla związku

Post autor: kaczka »

Wizyta u psychologa to zawsze dobry pomysł. Szczególnie wtedy gdy czujemy, że potrzebujemy tej pomocy. Moja znajoma polecała mi gabinet psychologiczno-seksuologiczny u pana Dominika Haaka: https://dominikhaak.pl/ . Warto się zainteresować.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Terapia dla związku

Post autor: greska21 »

Trzeba rozmawiać, szukać pomocy, to może wiele zmienić. Najgorzej nie robić nic. Często relacje intymne są problemem, u mnie też tak było. Z obawy przed wpadką unikałam seksu. Dużo zmieniła antykoncepcja i belara którą stosuję. Ginekolog miał rację, że relacje przy skutecznym zabezpieczeniu znacznie się poprawiają.
Awatar użytkownika
Moska90
Posty: 119
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:30

Re: Terapia dla związku

Post autor: Moska90 »

Jasne, że tak. Dzisiaj jest wiele elementów, na które powinniście zwrócić uwagę, by miłość między Wami kwitła. Ja na pewno polecam Wam skorzystać ze specjalnej gry planszowe dla par, dzięki której będziecie mogli jeszcze lepiej poznać swoje potrzeby. To ważna rzecz, nie odpuszczajcie tego tematu, bo dzięki temu Wasz związek będzie jeszcze silniejszy.
Awatar użytkownika
Werona
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:29

Re: Terapia dla związku

Post autor: Werona »

Mamy sporo konfliktów w związku od kiedy mój mąż wpadł w alkoholizm. Dlatego postanowiłam namówić go do leczenia. Postawiłam ultimatum- albo ja, albo wódka. Nie miałam innego wyjścia. O dziwo to zadziałało na niego i teraz już przebywa w Ośrodku Terapii Wiosenna. Przyznał mi nawet, że warunki są tak komfortowe, a kadra tak przyjazna, iż wcześniej się tego nie spodziewał.
ODPOWIEDZ