Tarasy Gubałówka - opinie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
ellana7

Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: ellana7 »

Hej :) Czy ktoś z Was miał już okazję odwiedzić restauracje Tarasy Gubałówka ? wybieram się niebawem do Zakopanego, a że lubię dobrze zjeść już sobie szukam miejscówek, które warto odwiedzić. na facebooku trafiłam na wzmiankę na temat tego miejsca. Macie jakieś doświadczenia ?

Awatar użytkownika
rufka

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: rufka »

Nie znam tego miejsca, to jakaś nowa restauracja ? Nazwa sugeruje, że znajduje się na górze, na Gubałówce? Też jadę z dziećmi na początku sierpnia na 10 dni do Zakopanego więc jakiś sprawdzony adres się przyda :)

Awatar użytkownika
mira_mira

Post autor: mira_mira »

byłam i polecam. Smaczne jedzenie, niewygórowane ceny, dość rozbudowana karta. Są i potrawy regionalne i coś bardziej uniwersalnego jak np pizza. no i same te widoki rozciągające się z tarasu... poezja!

Awatar użytkownika
ellana7

ooo dziękuje Ci bardzo za informacje, na takie opinie liczyłam :) Czyli nie ma problemu by zamówić sobie posiłek i zjeść go sobie na zewnątrz ? apetyt musi dopisywać w takich okolicznościach :)

Awatar użytkownika
mira_mira

Post autor: mira_mira »

jeśli tylko pogoda dopisuje to żaden problem :) i to fakt, w górach w ogóle ten apetyt mam dużo większy niż normalnie :) ja już powoli planuje chociaż weekend w Zakopanym we wrześniu. Wtedy też na pewno zajrzę na Gubałówkę :)

Awatar użytkownika
rufka

i jak tam ellana7 byłaś w tej restauracji co polecała koleżanka miramira ? Bo ja jadę pod koniec sierpnia na krótki urlop do Zakopanego i zastanawiam się czy warto zajrzeć, daj znać w wolnej chwili proszę :)

Awatar użytkownika
Dita

Post autor: Dita »

My akurat jak jeździmy w góry to bardziej w kierunku Bielska bo tam mamy sprawdzony hotel - http://wroblowka.com.pl/ Pięknie miejsce i super jako miejscowka wypadowa dalej

Awatar użytkownika
ellana7

tak, jak najbardziej polecam. Byłam, najadłam się i napatrzyłam na nieziemską panoramę Tatr :)

Awatar użytkownika
rufka

haha no to super, że wyjazd się udał i wszystko smakowało :) A widok faktycznie - jak z pocztówki :)

Awatar użytkownika
kleo

Post autor: kleo »

Wygląda ciekawie :) My się wybieramy z narzeczonym zaraz po zakończeniu ferii zimowych. Wtedy jest o wiele mniej ludzi i można odetchnąć ;) Mamy już zamówiony nocleg w apartamencie na Pardałówce https://www.zakopaneapartamenty24.eu/. To miejsce poleciła mi przyjaciółka. Dobra lokalizacja i można się poczuć jak w domu. Na pewno zajrzymy do restauracji, o której wspominacie. Macie jeszcze jakieś miejsca godne polecenia?

ODPOWIEDZ