Szukam wózka dla dziecka

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
kiniaa

Szukam wózka dla dziecka

Post autor: kiniaa »

Witam Wszystkich :) Przychodzę po radę, bo już mi ręce opadają. Lada moment zostaniemy rodzicami a nadal nie mamy wózka dla dziecka :( Szukamy wózka do jazdy po mieście, lekkiego, zwrotnego i takiego, który nie zajmie nam całego bagaznika. Dobrze by było gdyby wózek bez problemu dało się podbić np. na chodniku.
larysa

Re: Szukam wózka dla dziecka

Post autor: larysa »

Według mnie wszystkie Twoje wymagania spełni wózek Osis od marki Cavoe. My mamy wózek z tej firmy, ale Axo - bardziej terenowy. Do miasta idealnie nadaje się własnie Osis. Jest lekki, zwrotny i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Zapoznaj się z oferta marki. Tutaj https://cavoe.eu/ znajdziesz wszystko. Według mnie te wózki są genialne.
kaśka

Re: Szukam wózka dla dziecka

Post autor: kaśka »

Też właśnie słyszałam że to dobry wózek tak samo jak mój x-lander, a szukałam porządnego wózka z dużą budą i większą ilością miejsca żeby dziecku było wygodnie. Dla mnie najważniejsza jest dobra amortyzacja i to czy wózek łatwo się prowadzi i łatwo składa i rozkłada.
ODPOWIEDZ