Sprzedaż na zimno

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Róża123

Sprzedaż na zimno

Post autor: Róża123 »

Jestem pewien, że wszyscy wiedzą, czym jest sprzedaż na zimno. Moja firma jest z tym związana. Otwieram call center, które się tym zajmie. A teraz szukam dobrej firmy, która jest gotowa zrobić dla mnie oprogramowanie.
łóżko

Re: Sprzedaż na zimno

Post autor: łóżko »

Sprzedaż na zimno może teraz przynieść duże zyski. W końcu wiele osób czuje się komfortowo, gdy dzwoni i coś oferuje, ponieważ nie mają wystarczająco dużo czasu na zakupy i szukanie odpowiednich produktów. Jestem taką osobą. Jeśli chodzi o oprogramowanie, możesz skontaktować się z https://voiptimecloud.com/pl tą firmą i szybko i łatwo złożyć zamówienie, klikając link.
Agniecha Ćma

Re: Sprzedaż na zimno

Post autor: Agniecha Ćma »

Nowych klientów pomoże pozyskać agencja marketingowa. Mnie znajomy polecił http://amplifying.pl/ Bardzo sprawnie dzialjąca agencja. Pomogła mi w tych trudnych czasach przetrwać, pozyskała nowych klientów. Ludzie szukają nowych firm i usług, dlatego jeśli do tej pory nie mieliście szeroko rozwiniętej sprzedaży czy reklamy w necie to warto to przekazać specjalistom. Oni serio potrafią wiele zdziałać.
ODPOWIEDZ