Sprawdzona szkoła rodzenia w Łodzi

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Sprawdzona szkoła rodzenia w Łodzi

Post autor: PaulinaaMM32 »

Hej :)
Jeśli planujecie zostać mamami, bądź już jesteście w ciąży to wybierając dobrą szkołę rodzenia w Łodzi polecam zwrócić uwagę na ofertę Centrum Wsparcia Mam http://centrum-mam.pl/ gdzie będziecie mogły liczyć na profesjonalne wsparcie położonych, lekarzy, rehabilitantów itd. którzy przede wszystkim są czynnymi pracownikami szpitali i rozumieją potrzeby młodych rodziców oraz starają się przekazywać wyłącznie sprawdzoną wiedzę oraz umiejętności dla mam których będzie to pierwsze dziecko.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Sprawdzona szkoła rodzenia w Łodzi

Post autor: Hanka »

A skoro już mowa o przygotowaniach do porodu, to jak przygotowywałyście się do samej ciąży? Ja staram się o tym jak najwięcej czytać, aby wiedzieć, czego się spodziewać. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/2-t ... darz-ciazy czytałam sobie na przykład ostatnio na temat tego, jak przebiega drugi tydzień ;) Jeśli jesteście ciekawe, to polecam lekturę :)
ODPOWIEDZ