Reklamowe gadzety

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Shovna
Posty: 144
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:55

Reklamowe gadzety

Post autor: Shovna »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
Agnieszka_Nowacka19
Posty: 77
Rejestracja: 11 sty 2020, 13:56

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: Agnieszka_Nowacka19 »

Ja miałam plecaki reklamowe z nadrukiem i nie było osoby, która by nie ucieszyła się z takiego prezentu. O coś takiego jak tutaj w pierwszym rzędzie http://regalo.pl/kategoria-produktu/tor ... i/plecaki/ Miałam też długopisy, notesiki, breloki do kluczy, nawet kilka pendrive. Ale plecaki to był jednak strzał w dziesiątkę!
Awatar użytkownika
kólka
Posty: 106
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:08

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: kólka »

Miałam różne gadżety, ale jednak najbardziej skuteczna okazała się współpraca z agencją marketingową http://capability.pl/ . Nie da się ukryć, że sami nie damy rady zrobić tak dobrej reklamy jak właśnie specjaliści w tym temacie. A dzięki dobrym narzędziom, wiedzy no i oczywiście doświadczeniu to faktycznie można odnieść bardzo dobre rezultaty.
Awatar użytkownika
logos
Posty: 41
Rejestracja: 07 lis 2019, 12:10

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: logos »

Gadżety to nadają się jako dodatkowa promocja. Dziś głównie reklama opiera się o sieć i to w niecodziennej formie, to znaczy z wykorzystaniem influencerów. Agencja http://tearsofjoy.pl/ zna się na kontaktach z tymi ludźmi i na pewno trafnie przygotowałaby taką promocję.
Awatar użytkownika
miruss
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2020, 14:06

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: miruss »

Też myślę o dobrej promocji mojej firmy i tak szukając możliwych rozwiązań trafiłem na stronę https://europeanquality.eu/ i poczytałem trochę więcej na temat europejskich certyfikatów jakości.
Ponoć warto, bo będąc w posiadaniu takiego certyfikatu inne firmy patrzą z większym zainteresowaniem, ale czy na pewno? Jak to wygląda w praktyce i czy faktycznie warto się starać?

oparzenia
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 77
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:51

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: kasiunia »

Każdy, kto rozpoczyna działalność, powinien mieć świadomość, że nie ominie go reklama firmy. Promowanie własnego biznesu powinno być prowadzone stale, juz od pierwszych dni istnienia firmy - tylko forma może się zmieniać.Na początku każda firma powinna zaopatrzyć się co najmniej w wizytówki. Później w miarę rozwoju firmy i potrzeb możemy zamówić kalendarze, notesy czy inne gadżety reklamowe.W naszej firmie współpracujemy z jedną drukarnią internetową - https://www.diamond-druk.pl/ ,gdzie jakość jest na najwyższym poziomie a darmowa dostawa to bardzo fajny bonus. pzdr
Awatar użytkownika
energia
Posty: 313
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: energia »

Myślę, że owszem można inwestować w reklamowe gadżety. Ale na początek raczej postawiłabym na konkretniejsze formy promocji takie jak rollupy, wielkoformatowe systemy, tutaj https://sharkdesign.pl/ macie szeroki wybór w takich materiałach reklamowych możecie sobie sprawdzić..

kabel vga lcd
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 16:52 przez energia, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: tidala »

Warto odwiedzić tę witrynę wszystko o tym opisali: https://www.artykuly-sponsorowane.com.pl
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:13

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: foxi »

Rzeczywiście różnego rodzaju gadżety są przydatne w bezpośrednim kontakcie z potencjalnym klientem. Właśnie takie gadżety oraz wyposażenie dla naszego stoiska zapewnia nam firma Retio - https://retio.pl/ .Cyklicznie uczestniczymy w targach wystawienniczych bo tam najlepiej możemy porozmawiać z potencjalnym klientem. To przynosi efekty.
aśka

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: aśka »

Przede wszystkim bardzo ważne jest by dobrać odpowiednie wizytówki dla swojej firmy. Z artykułu https://warszawa24.ovh/wizytowki-tloczo ... najlepiej/ dowiedziałam się, że jednak wizytówki tłoczone będą najlepszym rozwiązaniem dla mojego salonu kosmetycznego i faktycznie prezentują się naprawdę dobrze.
ODPOWIEDZ