reklama

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
gość

reklama

Post autor: gość »

Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl/ i wiecie co? Jestem mega zadowolony. Nie musiałem wychodzić z domu, niczego odbierać, przysłali mi zamówienie do domu i jeszcze przesyłka była darmowa.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: reklama

Post autor: wariatka »

Ja postawiłam tu na polecaną mi agencję http://agencjalublin.pl/ . To eksperci jeśli chodzi o reklamę sieciową. Szybko ogarnęli się w obecnej sytuacji firmy, po czym zaproponowali odpowiedni ciąg działań marketingu internetowego. Zdecydowanie wiedzą co robią, bo już po niedługim czasie zauważyłem zwiększoną ilość zapytań ofertowych.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: reklama

Post autor: pieknyolek »

gość pisze: ↑30 lip 2021, 16:43 Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej diamond-druk.pl i wiecie co? Jestem mega zadowolony. Nie musiałem wychodzić z domu, niczego odbierać, przysłali mi zamówienie do domu i jeszcze przesyłka była darmowa.
Ja polecam druk cyfrowy w https://webadruk.pl/
Ałona

Re: reklama

Post autor: Ałona »

Podpisuję się pod powyższą opinią - u nas też sprawdza się bardzo dobrze druk cyfrowy, działamy w takiej branży, że nadal bardzo dużą skuteczność jeśli chodzi o działania marketingowe mają tradycyjne, klasyczne ulotki, które rozdajemy w newralgicznych miejscach w naszym mieście. Jeśli chodzi o drukarnię, to polecam Vprint https://vprint.pl/druk-cyfrowy/ w Krakowie.
ODPOWIEDZ