reklama dla firmy

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl/ i wiecie co? Jestem mega zadowolony. Nie musiałem wychodzić z domu, niczego odbierać, przysłali mi zamówienie do domu i jeszcze przesyłka była darmowa.
Awatar użytkownika
madziaskowa
Posty: 71
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:47

Re: reklama dla firmy

Post autor: madziaskowa »

Nie mam do tego głowy ani wyobraźni, więc zleciłam to agencji http://psrimm.pl/ . Ci w kolei wiedzą jak działać czego rezultaty wiedze po wzroście ilości zapytań ofertowych. Odpowiednio skutecznie ale dyskretnie docierają technikami marketingu internetowego do odpowiednich odbiorców, co jest tym, czego oczekuję.
Młoda

Re: reklama dla firmy

Post autor: Młoda »

Ogólnie samo już prowadzenie działań reklamowych dla naszej firmy jest moim zdaniem czymś niezwykle ważnym i na pewno warto niektóre kwestie jest zlecić profesjonalistom. Ja nawet niedawno czytałam na stronie https://www.polskibiznes24.pl/tworzenie ... onalistow/ jak to wygląda w kwestii produkcji video.
maśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: maśka »

Jeśli zależy wam na profesonalnej reklamie dla firmy to zobaczcie propozycje tu https://quality-factor.pl/o-nas/ Tu znajdziecie ważne informacje o firmie która zajmuje się reklamowaniem firm. Mają ciekawe opcje. Popatrzczie zakładki i zapoznajcie się z ich ofertami. Mnie zainteresowała kampania SEM która pozwala na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: reklama dla firmy

Post autor: wariatka »

Tu zamiast próbować własnych sił, gdzie bardziej mogłabym tylko zaszkodzić, zdecydowałam się na działania ekspertów od https://marketingwroclaw.pl/ . Mają lata doświadczenia, więc wiedzieli jak skutecznie dotrzeć z przekazem do targetowych dla mnie odbiorców. Całość realizowali przemyślanymi działaniami marketingu internetowego.
Ryśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Ryśka »

Polecam spróbować marketingu bezpośredniego. Pozwoli on na przedstawienie oferty większej ilości potencjalnych klientów lub kontrahentów. A dodatkowo trafi ona dokładnie tam, gdzie powinna. Dzięki współpracy z firmą https://www.infobrokering.com.pl możemy zyskać bazę firm bezpośrednio związanych z naszą branżą i zainteresowanych naszymi produktami czy usługami. W moim przypadku sprawdził się doskonale. Zyskaliśmy kilku nowych klientów i nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów.
Zytka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Zytka »

gość pisze: ↑21 wrz 2021, 0:44 Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej
Ja pozostaję fanką tradycyjnej drukarni, tym bardziej, że w Krakowie mamy naprawdę dobrą, VPrint https://vprint.pl z której usług korzystam od dawna, zamawiam u nich zarówno ulotki, jak i plakaty i rollupy. Jeśli chodzi o jakość wydruku, to naprawdę są najlepsi.
ODPOWIEDZ