reklama dla firmy

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl/ i wiecie co? Jestem mega zadowolony. Nie musiałem wychodzić z domu, niczego odbierać, przysłali mi zamówienie do domu i jeszcze przesyłka była darmowa.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: reklama dla firmy

Post autor: wariatka »

Poza samą reklamą ważne jest to by klient ufał marce i jej dobrym intencją. Tu ludzie od http://erzecznik.com.pl/ działają dla mnie poprzez odpowiednią kampanię marketingu internetowego. W ten sposób nie tylko zwiększają stopień zaufania ale i niwelują wszelkie wpadki wizerunkowe.
Ałina

Re: reklama dla firmy

Post autor: Ałina »

wariatka pisze: ↑29 lip 2021, 16:42 Poza samą reklamą ważne jest to by klient ufał marce i jej dobrym intencją.
Oj tak, to jest bardzo ważne, dlatego moim zdaniem warto wprowadzić działania PR-owe. Jasne, można próbować zadbać o to samodzielnie, ale wiem, że najlepiej zaufać profesjonaliście. Zerknijcie sobie na stronę Pani Beaty Sowa https://beatasowa.pl/wiedza/recepta-na-dobry-wizerunek/ znajdziecie tam kilka wskazówek, na które samodzielnie czasem trudno wpaść :)

tło youtube wymiary
ODPOWIEDZ