Rehabilitacja w Krakowie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
solma
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2019, 7:19

Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: solma »

Doradzicie dobry gabinet rehabilitacji w Krakowie?

Szukam dla mojej mamy.
Awatar użytkownika
Zalia
Posty: 66
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:32

Re: Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: Zalia »

Moja mama chodzila na rehabilitację prywatnie do centrum medycznego Fizjoter. Dostała się praktycznie od ręki, podczas gdy na fundusz kazali jej czekać prawie rok. Nie wchodziło to w grę bo miała problem z barkiem i jeśli by nie ćwiczyła to pewnie nie mogłaby tym barkiem ruszać.

Daję do nich kontakt:

https://fizjoter.pro/

Mama jest bardzo zadowolona z opieki, ćwiczenia dopasowane do jej potrzeb, poza tym pracują tam ogarnięci oraz doświadczeni fizjoterapeuci.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 326
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: selena »

Rehabilitacja może być różnorodna,wszystko zależy od dolegliwości. Ja akurat dużo na ten temat czytałam w sieci . Dobre miejsce z fachową obsługą i dobrze dobranymi ćwiczeniami to podstawa udanej rehabilitacji. Ja na zabiegi chodziłam do https://multimed.pl/ i powiem wam szczerze, że jestem bardzo zadowolona - bo szybko udało mi się wrócić do zdrowia.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: Juleczka »

A nie lepiej zadzownić po takich specjalistów którzy oferują dojazd do pacjenta jak np. rehaexpert? Poza tym mają wieloletnie doświadczenie w rehabilitacjach. Mieli do czynienia z wieloma przypadkami, także można mieć pewność ,że pomogą w każdej sytuacji. Tutaj stronka do nich http://www.rehaexpert.com.pl/
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: Szyszyka »

Dzięki za polecenia, na pewno trzeba tu szybko reagować, zanim wasza wada, problem się nie pogłębią. Jak będziecie szukać pomocy ze skrzywieniami kręgosłupa, czy też grozi wam amputacja kończyn, to zerknijcie sobie na stronkę https://ortopes.pl/dofinansowanie-prote ... rzad-2020/ W tym miejscu znalazłam informacje na temat programu od PFRON dzięki któremu można dostać bardzo duże dofinansowanie na protezy. W firmie Orto-Pes pracują specjaliści od protez, gorsetów korekcyjnych.
ODPOWIEDZ