Psycholog w Łodzi

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
viktoria
Posty: 115
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:52

Psycholog w Łodzi

Post autor: viktoria »

Potrzebny jest mi dobry psycholog dziecięcy w Łodzi. Czy znacie kogoś takiego? A może słyszeliście o Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/? Koleżanka mówiła, że to placówka typowo dla dzieci i młodzieży... Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 259
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: sofia32 »

Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ popatrz. Jeśli szukasz dobrego psychologa w Łodzi to tylko tam. Klinka ma wiele pozytywnych opinii. Specjaliści są osobami z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie będziesz musiała długo czekać na wizytę. Do tego łatwo możesz zarejestrować się online. Jeśli nie masz czasu na wizytę osobistą możesz skorzystać z wizyty domowej albo konsultacji video.
Justyś

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Justyś »

Polecam skorzystać z psychologa online. Większy komfort i łatwiej znaleźć kogoś sprawdzonego, nie jesteś ograniczona tylko do swojego miasta. Ze swojej strony mogę polecić https://wetalk.pl jest tam wielu świetnych psychologów. Korzystałam jakiś czas temu, wszystko mi się sypało nic nie udawało byłam wiecznie przygnębiona. Rozmowa z psychologiem z wetalk była dla mnie zbawienna.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: tidala »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://kulepszemu.pl/konsultacje-psych ... -warszawa/
ODPOWIEDZ