Przychodnia MediVita w Warszawie - opinie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
rufka

Przychodnia MediVita w Warszawie - opinie

Post autor: rufka »

Witajcie! Drodzy moi czy jest na forum ktoś ze stolicy, kto leczy się w przychodni MediVita na Mokotowie ? Szukam opinii :)

Awatar użytkownika
ellana7

Re: Przychodnia MediVita w Warszawie - opinie

Post autor: ellana7 »

MediVitę znam i polecam. Byłam tam na badaniach medycyny pracy jakoś pod koniec ubiegłego roku, potem zaliczyłam jeszcze wizytę u neurologa. Placówka robi dobre wrażenie :)

Awatar użytkownika
rufka

Ooo super :) tak czytałam własnie, ze można tu zrobić takie badania do pracy i to w ciągu 1 dnia. A jak ogólnie oceniasz warunki ? Nie ma jakiś długich przestojów, kolejek, opoznien itd?

Awatar użytkownika
ellana7

Wiesz co no ja byłam poza tymi badaniami tylko na 1 wizycie ale było okej. Weszłam do gabinetu o planowanej godzinie, lekarz wysłuchał mnie, poświecił mi swoją uwagę i czas, zalecił leczenie. Generalnie widać, że troszczą się tu o swoich pacjentów. Na miejscu można też zrobić badania krwi itd.

Awatar użytkownika
rufka

dzięki ellana7 za info :) dzwoniłam i okazało się, że teraz przychodnia świadczy pomoc w zakresie telemedycyny i udziela teleporad związanych własnie z medycyną pracy :) dopytałam lekarza o kilka kwestii, dostałam wyczerpujące odpowiedzi, jestem meeeega zadowolona. Jak wszystko wróci do normy to na pewno się do nich wybiorę osobiście :)

https://nzozrevita.pl/blog/meskie-sprawy-usg-prostaty-i-jader

Awatar użytkownika
ellana7

rufka pisze:
30 kwie 2020, 10:11
dzięki ellana7 za info :) dzwoniłam i okazało się, że teraz przychodnia świadczy pomoc w zakresie telemedycyny i udziela teleporad związanych własnie z medycyną pracy :) dopytałam lekarza o kilka kwestii, dostałam wyczerpujące odpowiedzi, jestem meeeega zadowolona. Jak wszystko wróci do normy to na pewno się do nich wybiorę osobiście :)
rufka o to super :) tak myślałam, ze nie zostawią pacjentów samym sobie :) Taka telemedycyna to super sprawa, zawsze można zasięgnąć fachowej porady :) Mam nadzieje, ze juz wszystko powoli będzie wracać do normy i ja niebawem będę mogła się zapisać na wizytę stacjonarnie :)

Awatar użytkownika
rufka

no jasne to podstawa, pacjent czuje się zaopiekowany non stop także to ważne. ja w tym tygodniu mam wizytę u neurologa w MediVicie - taką wiecie tradycyjną, face to face :)

ODPOWIEDZ