Problem z nastolatkiem

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:14

Problem z nastolatkiem

Post autor: coco »

Moja bliska koleżanka ma problem z synem - troszkę pobroił w szkole i nawet pił w miejscu publicznym. Będzie im potrzebny dobry adwokat zajmujący się prawem rodzinnym. Kogo polecicie ?
Awatar użytkownika
needu
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:38

Re: Problem z nastolatkiem

Post autor: needu »

Rozumiem, że dziecko ma trafić przed sąd? Przykra sprawa, jednak i takie się zdarzają. Chętnie pomogę Twojej koleżance i powiem Ci o pani Sandzie Guzierowicz http://sg-adwokat.pl/ , zajmującej się właśnie prawem rodzinnym i spadkowym. Na pewno pomoże Wam tak samo, jak to zrobiła z moją koleżanką. Mam nadzieję, że uda Wam się wspólnie naprostować życie chłopaka, ma jeszcze wiele przed sobą. Powodzenia Wam życzę.
Awatar użytkownika
lola
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:24

Re: Problem z nastolatkiem

Post autor: lola »

Może trzeba by go też wysłać do psychologa? Istnieje taka placówka w Łodzi, nazywa się Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/. Oni tam zajmują się psychoterapią dzieci i młodzieży. Myślę, że warto się nad tym zastanowić poważnie.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 122
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:54

Re: Problem z nastolatkiem

Post autor: MalaMi »

No niestety teraz często nastolatki pakują się w kłopoty i czasem nawet potrzebny jest adwokat do wyciągnięcia ich z nich. Jeśli zdecydujesz sie na wizytę w kancelarii to rozważ pomoc mecenas Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-rodzinne/ . Ona zajmuje sie sprawami prawa rodzinnego. Myślę, że znajdzie korzystne rozwiązanie Waszej sytuacji.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:27

Re: Problem z nastolatkiem

Post autor: Bercia »

Sama mam problem ze swoim dzieciakiem, bo nie można po prostu poskromić, jeśli chodzi o zachowanie. Wdał się w jakąś bójkę w szkole i kolega znalazł się w szpitalu. Sąsiadka poradziła mi, abym zgłosiła się do Kancelarii Adwokackiej w Łodzi http://www.kancelaria-kfk.pl/ , w której prawnicy mają specjalizację z prawa rodzinnego. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tak dużego oddania dla sprawy klienta.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Problem z nastolatkiem

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam do kancelaria Opole oni powinni pomóc z tym problemem.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 43
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:27

Re: Problem z nastolatkiem

Post autor: wiola438 »

Tu potrzebny będzie dobry psycholog, możesz w Psychomedic pytać , specjalizują się w diagnozowaniu i terapiach z młodymi osobami, także terapiach online
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Problem z nastolatkiem

Post autor: miszka »

Nie wiem czy tutaj raczej nie będzie potrzeby adwokat od spraw karnych. bo przyznam szczerze, że nie wygląda to dobrze. Jakby co podaje namiar na sprawdzonego prawnika. Na Lelewela we Wrocławiu przyjmuje mecenas Anna Wójcik. W kancelarii Klisz i Wspólnicy trzeba o nią pytać. Ona zajmuje się takim sprawami.
ODPOWIEDZ