Prezent dla taty

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 15
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:00

Re: Prezent dla taty

Post autor: Nadia »

Mój tata lubi dobrze wyglądać. Do tego od kiedy pamiętam miał "to coś" i zawsze potrafił świetnie dobrać ciuchy. Dlatego zdecydowałam się zaryzykować i kupić mu w prezencie Czerwone Kurtki męskie . Od razu dobrał do tego świetne buty i spodnie i prezentuje się w tytm zestawie kilka lat młodziej!
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Prezent dla taty

Post autor: Hanka »

Osobiście uważam, że bardzo dobrym pomysłem na elegancki prezent dla taty może być krawat z grenadyny, na przykład marki Osovski. Są to krawaty naprawdę bardzo wysokiej jakości, więc na prezent nadają się idealnie :)
Awatar użytkownika
Budujew2018
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:46

Re: Prezent dla taty

Post autor: Budujew2018 »

Mój tata ma problemy z kręgosłupem, więc pomyślałam, że kupię mu coś, co mu trochę ulży. Nie wiedziałam, czy karnet na masaże to dobry pomysł, bo wiadomo, że niektóre schorzenia są do tego przeciwwskazaniem. Więc wybrałam materac ortopedyczny. Jest bardzo zadowolony. Zamówiłam go tutaj: https://expertsnu.pl
Awatar użytkownika
Bararr
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 22:03

Re: Prezent dla taty

Post autor: Bararr »

A ja tacie kupiłam dzisiaj tylko piwko i też był zadowolony z prezentu^^
Awatar użytkownika
Antonina456
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:47

Re: Prezent dla taty

Post autor: Antonina456 »

A ja swojemu tacie kupiłam z okazji urodzin narzędzia modelarskie - https://www.sklep.modelmaking.pl/pol_m_ ... e-210.html . Jego pasją odkąd pamiętam jest modelarstwo, dlatego też prezent bardzo mu się spodobał. Myślę, że warto dopasować podarunki do upodobań czy zainteresowań bliskich. Wtedy na pewno będą trafione. :)
estefania

Re: Prezent dla taty

Post autor: estefania »

Co do modelarstwa, to jakbyście szukali też różne elementy do budowy poszczególnych obiektów. To możecie zwrócić sobie uwagę na sklep z modelami ABC-RC. Mój znajomy często tam robi zakupy i naprawdę zadowolony jest z ich usług. Wszystkie elementy doskonale sprawdzają się w swojej roli.
ODPOWIEDZ