Prezent dla męża

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Djmax

Prezent dla męża

Post autor: Djmax »

Siemanko dziewczyny. Niedługo będą urodziny mojego męża. Zastanawiam się nad jakimś fajnym prezentem. Mój mąż to taki samochodziarz i gadżeciaż wiec pomyślałam o jakimś bajerze do auta ;) Co możecie polecic?
Awatar użytkownika
lena18

Re: Prezent dla męża

Post autor: lena18 »

Fajny pomysł na prezent by kupic coś do samochodu. Ja też dużo jeżdzę autem i dostałam kiedyś wideorejestrator. Dzięki takiej kamerce można nagrywac trasy i to w bardzo dużej ilości. Zobacz coś z overmax.eu , mają tam spory wybór
Awatar użytkownika
Djmax

Post autor: Djmax »

Myślę, że to by mu się spodobało, zapomniałam, że takie kamerki istnieją ;). Co myślicie o tej https://ov.overmax.eu/produkt/camroad-mirror-2-0/ ?
Awatar użytkownika
lena18

Post autor: lena18 »

No według mnie jest ona bardzo stylowa. Co prawda są też zwykłe kamerki, ale taka schowana w lusterku wstecznym to dosc niespotykane oryginalne urządzenie. Według mnie super pomysł na prezent .
Awatar użytkownika
biendzio24

Post autor: biendzio24 »

Wideorejestrator to ciekawy pomysł. Myślę, że mąż będzie zadowolony, jeżeli sporo jeździ. Jeżeli taki z niego samochodziarz, to możesz pomyśleć też np. o jakichś perfumach w butelce w kształcie samochodu. Będą ładnie wyglądały na półce i na pewno używanie ich będzie przyjemnością.
Inwestowanie na lokacie
Awatar użytkownika
Hanka

Post autor: Hanka »

A może jakaś fajna kamerka samochodowa z pomiarem prędkości? Sądzę, że to naprawdę fajny gadżet na prezent. Widziałam ostatnio takie kamerki na stronie https://smartcams.pl/80-rejestratory-ja ... -predkosci i pomyślałam sama, aby kupić ją mężowi na urodziny ;)
Awatar użytkownika
baina

Post autor: baina »

ja mojemu sprawilam gps do samochodu fajna opcja jako zabezpieczenie przed kradzieza, ma nawet alarm zmiany lokalizacji
ODPOWIEDZ