Prawo cywilne

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 35
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:57

Prawo cywilne

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

znacie jakas dobra kancelarie z Opola, ktora sie tym specjalizuje?
Awatar użytkownika
AnnaBalcyk
Posty: 33
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:23

Re: Prawo cywilne

Post autor: AnnaBalcyk »

Hejka,

Jezeli szukasz - adwokat prawa cywilnego to moge Ci polecic KD Kancelarie z Opola. Mysle, ze beda w stanie Ci pomoc - najlepiej skontaktuj sie z nimi i porozmawiaj wczesniej na temat tej sprawy, abyscie oboje wiedzieli o co w niej chodzi.
Powodzenia!!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 407
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Prawo cywilne

Post autor: mczay »

Nie znam, niestety...
___
https://www.finansowysupermarket.pl/art ... a--2434448
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Prawo cywilne

Post autor: greska21 »

Też nie pomogę jeśli chodzi o to miasto. W Łodzi to prędzej, tam sama korzystałam z usług kancelarii Sobczak Maciejewska. To szczerze mogę polecić za indywidualne podejście, wiedzę i pomimo młodego zespołu naprawdę duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 178
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Prawo cywilne

Post autor: biasza »

Myślę, że w obecnych czasach lokalizacja nie ma aż takiego znaczenia, dobre kancelarie działają na terenie całego kraju. Zobacz sobie koniecznie na zakres usług http://gajda-adwokat.pl/ ze Szczecina. To jedna z kancelarii którą w wielu sprawach można polecać. Zajmują się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego czy rodzinnego. Dzięki współpracy z innymi kancelariami ten zakres usług jest jeszcze zdecydowanie szerszy.
ginamó

Re: Prawo cywilne

Post autor: ginamó »

Musiałam pilnie skorzystać z pomocy prawnika specjalizującego się w sprawach prawa cywilnego. W gabinecie http://www.kancelariamzm.pl/pl/c,19,prawo-cywilne.html otrzymałam pomoc polegającą na prowadzeniu tej sprawy, a także analizę prawną umowy z zakresu prawa cywilnego.
kórtka

Re: Prawo cywilne

Post autor: kórtka »

Należytego wsparcia udzielili mi https://www.grudziadzadwokat.pl/zakres-uslug/ na tym polu. Sprawa była związana z ochroną dóbr osobistych, co w moim przypadku początkowo nie do końca było zbyt jasne. Ale wspólnymi siłami udało nam się ustalić to i owo, znakomity pomysł!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Prawo cywilne

Post autor: kasiakowa06 »

greska21 pisze: ↑28 lis 2019, 8:39 Też nie pomogę jeśli chodzi o to miasto. W Łodzi to prędzej, tam sama korzystałam z usług kancelarii Sobczak Maciejewska. To szczerze mogę polecić za indywidualne podejście, wiedzę i pomimo młodego zespołu naprawdę duże doświadczenie.
Jeśli chodzi o prawo to trzeba mieć takiego anioła stróża :) Dla mnie to jest mec. Kowalczyk https://kk-kancelaria.com/

Obrazek
Monnia

Re: Prawo cywilne

Post autor: Monnia »

Świetnym adwokatem, który specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, w tym w prawie cywilnym jest mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl. Prowadzi on praktykę w Ełku ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Zajmuje sie on różnymi sprawami, możecie mu powierzyć sprawy które dotyczą zapłaty, odszkodowania i zadośćuczynienia, naruszenia dóbr osobistych, sprawy z zakresu prawa rzeczowego (np. o zasiedzenie, o zniesienie współwłasności nieruchomości, o naruszenie posiadania, postępowanie wieczystoksięgowe, postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające).
ODPOWIEDZ