Praca na emigracji a dzieci

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Praca na emigracji a dzieci

Post autor: mama_kama »

Czy ktoś z was pracuje na emigracji? Pytam szczególnie w odniesieniu do ofert ze stron typu https://www.aterima-med.pl/. Interesuje mnie to, jak układają się wasze relacje z bliskimi w czasie rozłąki? Jak dzieci sobie radzą np. bez jednego rodzica na co dzień?
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Praca na emigracji a dzieci

Post autor: greska21 »

Część osób na taką pracę się decyduje za granicą, ale wymaga to wielu wyrzeczeń zwłaszcza jak się ma rodzinę. Dlatego warto poszukać pracy na miejscu, taka z dobrymi warunkami i godziwymi zarobkami też jest. Jeśli szukacie pracy lub może chcecie zmienić obecną, to polecam https://people.com.pl/ . Wiele ofert związanych ze sprzedażą, marketingiem. IT i innymi obszarami. Można tam z powodzeniem znaleźć coś dla siebie, jak też skorzystać z profesjonalnej pomocy w wyborze jak najtrafniejszej oferty.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Praca na emigracji a dzieci

Post autor: Hanka »

A do jakiego Waszym zdaniem kraju najbardziej opłaca się wyjechać za granicę do pracy? Widziałam ostatnio na stronie https://pl.europa.jobs/praca-w-belgii/, że sporo atrakcyjnych ofert pracy jest na przykład w Belgii. Czy ktoś z Was miał okazję tam pracować? I jak wrażenia? Czy można tam dobrze zarobić?
ODPOWIEDZ