Poszukiwania pralni

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
majuś

Poszukiwania pralni

Post autor: majuś »

Hej! Jaką pralnie w Warszawie wybrać? Mam kilka rzeczy do konkretnego czyszczenia i nie wiem, na co się zdecydować, bo pralni jest naprawę dużo. Każda ma świetną ofertę, no ale nie zdążę wszystkich posprawdzać. Opinie są różne, ale myślę, że tutaj znajdę odpowiednią pomoc.
leguś9344

Re: Poszukiwania pralni

Post autor: leguś9344 »

Ja na pewno mogę Wam podpowiedziec, że jeśli chodzi o kwestie związane z wyborem pralni, to temat jest realnie istotny. Podstawą powinno być dla Was skorzystanie z adekwatnych miejsc pod kątem Waszych potrzeb. W https://www.pralnia-warszawianka.pl/ możecie wyczyścić najwyższym poziomie niemalże wszystko.
Baśka

Re: Poszukiwania pralni

Post autor: Baśka »

Oj strasznie polecam pralnie https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-mokotow/, nie znalazłam godnych zastępców na ich miejsce! Najwyższa jakość wykonania, odkąd ich znalazłam, nie piorę żadnych koszul itp w domu. Koszt takiej usługi nie jest wcale jakoś wygórowany.
Uncja

Re: Poszukiwania pralni

Post autor: Uncja »

leguś9344 pisze: ↑23 lut 2021, 20:54 Ja na pewno mogę Wam podpowiedziec, że jeśli chodzi o kwestie związane z wyborem pralni, to temat jest realnie istotny. Podstawą powinno być dla Was skorzystanie z adekwatnych miejsc pod kątem Waszych potrzeb. W https://www.pralnia-warszawianka.pl/ możecie wyczyścić najwyższym poziomie niemalże wszystko.
Pralnia Warszawianka jest bardzo fajnym miejscem, ale nie tylko jako pralnia wodno chemiczna ale też np bez problemu można tutaj zlecić prasowanie ubrań.
ODPOWIEDZ