pomoc dzieciom

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
cars
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:49

pomoc dzieciom

Post autor: cars »

Tyle się mówi o rodzinie, wiadomo że rodzina to rodzice i dzieci. Gdy w rodzinie zaczyna chorować dziecko to rodzina zaczyna się rozsypywać. Najgorsze jest to kiedy jest się bezradnym wobec choroby dziecka. Na szczęście są fundacje, które służą pomocą, choćby Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Jeśli nie jest Ci obojętny los dzieci to pomóż i wpłać datek
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:27

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Bercia »

cars pisze: ↑04 cze 2019, 18:07 Tyle się mówi o rodzinie, wiadomo że rodzina to rodzice i dzieci. Gdy w rodzinie zaczyna chorować dziecko to rodzina zaczyna się rozsypywać. Najgorsze jest to kiedy jest się bezradnym wobec choroby dziecka. Na szczęście są fundacje, które służą pomocą, choćby Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Jeśli nie jest Ci obojętny los dzieci to pomóż i wpłać datek


Znam rodziców, których dziecko jest podopiecznym Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Można powiedzieć, że na bieżąco śledzę jego losy i całą chorobę. Wszyscy moi bliscy już są wolontariuszami tej fundacji i pomagają zdobyć pieniądze na leczenie cierpiących dzieci.
młm

Re: pomoc dzieciom

Post autor: młm »

Super sprawa, przede wszystkim jestem za tym, by pomagać dzieciom. Teraz jest naprawdę wiele super fundacji, sama wspieram Fundację Gwiazdeczka https://www.gwiazdeczka.eu/jak-moge-pomoc w Warszawie. ich oferta jest szeroka, pomagają dzieciom na różne sposoby, prowadzą zajęcia, itp. Sama byłam u nich wolontariuszem, ale także wspieram ich finansowo. To, co robią faktycznie działa, fundację szczerze polecam.
ODPOWIEDZ