Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
needu
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:38

Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie

Post autor: needu »

Czy organizował ktoś, instalował dziecięcy plac zabaw w ogrodzie? Jak to wszystko działa? Czy należy jakieś pozwolenia załatwiać,ile kosztuje samo wyposażenie takiego placu?
Awatar użytkownika
coco
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:14

Re: Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie

Post autor: coco »

Ja wspieram tego rodzaju inicjatywy i popieram rodziców, którzy coś chcą dla swojej pociechy zrobić. W końcu plac zabaw dla dzieci to i pochłonie pieniądze i czas, jeśli decydujemy się na samodzielny montaż. Nie wyobrażam sobie dziś, żeby moje dziecko miał przesiedzieć pół życia w komórce, jak to się dzieje z podopiecznymi moich znajomych, gdziekolwiek nie spojrzę. Trzeba je aktywizować, nie wciskać komórkę w dłoń, bo tak wygodnie.
Awatar użytkownika
Kaczika
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:33

Re: Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie

Post autor: Kaczika »

Mnie osobiście takie pomysły się podobają. Sama zorganizowałam takie miejsce do zabaw dla dzieci :) z racji tego że mamy duży ogród to czemu z tego nie korzystać? bardzo fajnie to wyszło, bo jako podłoże wykorzystaliśmy maty przerostowe https://www.wsltd.eu/ Są odporne a z drugiej strony miękke, gdyż musza zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa i amortyzacji w razie upadku dzieciaków. A no i co istotne taka mata jest także antypoślizgowa.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 237
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie

Post autor: lenka77 »

Fajnie jest zrobić taki profesjonalny plac zabaw, wtedy trzeba zadbać też o nawierzchnię bezpieczną dla dzieci. Płyty gumowe to super rozwiązanie, ponieważ są bezpieczne, elastyczne, antypoślizgowe, dobrze chronią w razie upadku. Plus płyty to materiał bardzo wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne. My kupowaliśmy je od http://www.bezpiecznenawierzchnie.pl/ to producent, więc ma dobre ceny.
ODPOWIEDZ