Piosenki 1 taniec

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
vóva

Piosenki 1 taniec

Post autor: vóva »

Jakie piosenka na pierwszy taniec weselny polecacie? Może zrobimy tu playlistę? Na pewno dobrze będzie sprawdzić także blog Marcina Orzołka, który pisze o tym, co można, a czego nie można puszczać na weselu. Ja też fajnie bym to widziała, a jak wy ? Naprawdę fajnie będzie to przegadać, tak zimowo. Nie macie też takiego zdania?
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 218
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Piosenki 1 taniec

Post autor: ula24 »

Na pewno disco polo bym wybrała. Fajną piosenkę nową ma zespół Bayer Full, można posłuchać na youtube. Serce moje tytuł tej piosenki. W sierpniu będę na weselu gdzie pojawi się Bayer Full i na pewno zaśpiewają też tą piosenkę właśnie, już czekam z niecierpliwością na ten wieczór.
krótka

Re: Piosenki 1 taniec

Post autor: krótka »

Nie piosenka, a jakość samego tańca ma znaczenie! Dlatego zgłoszenie się do https://salsasiempre.pl/oferty-specjalne/ było świetnym pomysłem. Zajmują się szkoleniami na pierwszy taniec, w naszym przypadku okazało się to fenomenem. Taniec poszedł nam bardzo gładko a co najważniejsze w pełni wypalił. Polecam!
ODPOWIEDZ