oszczędzanie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
zyśka

oszczędzanie

Post autor: zyśka »

Witajcie, jak u Was wygląda oszczędzanie pieniędzy? Ja zastanawiam się nad ofertą prudential https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc macie może takie ubezpieczenie? albo jakieś inne? W jaki sposób zabezpieczacie środki finasowe na przyszłość?
złota

Re: oszczędzanie

Post autor: złota »

Myślałam nawet kiedyś o takim ubezpieczeniu emerytalnym ale póki co jestem w PPK i na razie nie myślę o niczym innym dodatkowym. Czytałam taką http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ publikację gdzie autor wyliczył ile można dokładnie zyskać pozostając w programie i to mnie przekonało
miŃiming

Re: oszczędzanie

Post autor: miŃiming »

In a recent note, James Wheatcroft, an investment banking analyst for Jefferies, has said a William Hill acquisition would give 888 “a double-digit earnings per share boost and be followed by a re-rating due to increased scale and diversification.” He urged investors to buy 888 stock ahead of any deal. pg gaming
Ąnnâsmith

Re: oszczędzanie

Post autor: Ąnnâsmith »

Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the timeวิธีแทงบาคาร่า
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: oszczędzanie

Post autor: Hanka »

Tak naprawdę róże są sposoby na oszczędzanie pieniędzy. Moim zdaniem warto zawsze połączyć oszczędzanie z inwestowaniem - wtedy można na tym naprawdę korzystnie wyjść ;) A co byście powiedzieli na to, żeby zaoszczędzić tyle, żeby mieć odłożone pieniądze na emeryturę?
a użytko

Re: oszczędzanie

Post autor: a użytko »

Thanks for the post https://www.alexanderdevenezuela.com

Thanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the p
natuśkaa

Re: oszczędzanie

Post autor: natuśkaa »

Dla mnie przez bardzo długi czas oszczędzanie było czarną magią. Miałam tak, że każdą nadwyżkę pieniędzy musiałam wydać. Na szczęście się to zmieniło odkąd używam tej aplikacji https://provema.com/ Dzięki niej mam kontrolę nad domowym budżetem i planuję każdy wydatek z głową. Przez aplikację opłacam rachunki i mam możliwość wzięcia pożyczki na bardzo dobrych warunkach.
ginamó

Re: oszczędzanie

Post autor: ginamó »

Po odwiedzinach u www.wrozkaklaudia.pl dowiedziałam się, jak bardzo ważne jest oszczędzanie. Niezmiernie cieszę się ze skrozystania z tego wsparcia, gdyż przyszłosć nie była dla mnie jasna. Także zaczęliśmy maksymalnie ciąć koszyta - chyba wyjdzie nam to na całkowity plus!
warka8

Re: oszczędzanie

Post autor: warka8 »

złota pisze: ↑25 cze 2021, 8:18 Myślałam nawet kiedyś o takim ubezpieczeniu emerytalnym ale póki co jestem w PPK i na razie nie myślę o niczym innym dodatkowym. Czytałam taką http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ publikację gdzie autor wyliczył ile można dokładnie zyskać pozostając w programie i to mnie przekonało
Dla mnie program PPK to zlote rozwiazanie :) zreszta nie dziwi, ze w UK prawie 90% spoleczenstwa z niego korzysta, bo faktycznie to zysk dla pracownika a wyniki sa lepsze niz na lokatach :)
Mańka

Re: oszczędzanie

Post autor: Mańka »

Oczywiście, że ważne jest oszczędzanie ale nieraz nie ma po prostu mozliwości aby to robić. Dlatego dla mnie fajną opcją jest kupowanie przez platformę net-pocket. Po prostu oszczędzam tam na zakupach. Dopóki się nie zarejestrowałam to nie wierzyłam w taką możliwość.
Miksa

Re: oszczędzanie

Post autor: Miksa »

Mnie dziwi to, że sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele można zaoszczędzić nawet na mniejszych kwotach. Dla przykładu, seniorzy mają teraz fajną promocję w DOZie (właściwie trwa ona już dłuższy czas). kupując u nich swoje leki mogą zaoszczędzić 20% od ceny, a że osoby starsze kupują sporo leków, to jest naprawdę spora oszczędność. Można odłożyć na inne wydatki :)
ODPOWIEDZ