Opieka dla seniora w Łodzi

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
sędomira_62
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 10:28

Opieka dla seniora w Łodzi

Post autor: sędomira_62 »

Witajcie. Moja mama jest dość schorowana i wymaga ciągłej opieki. Niestety moja praca jest dość wymagająca, więc nie mogę się w pełni poświęcić opiece nad nią. Waszym zdaniem lepszym rozwiązanie byłoby zatrudnić opiekunkę czy w ostateczności oddać mamę do domu opieki? To dla mnie trudna decyzja.
Awatar użytkownika
dzesika
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 5:19

Re: Opieka dla seniora w Łodzi

Post autor: dzesika »

Też musiałam taką decyzję podjąć, więc wiem, co czujesz. Ja w każdym razie zdecydowałam się na dom opieki familia.lodz.pl i nie żałuję wyboru. Moja babcia ma tam wspaniałą opiekę, je smaczne posiłki, chodzi na zajęcia rehabilitacyjne i dużo spaceruje. Widać, że czuje się dobrze.

rozewie pogoda
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:44

Re: Opieka dla seniora w Łodzi

Post autor: Marianna »

Sprawdź tu: https://megapraca.pl/praca-opiekunka-os ... rszej/lodz, bo to strona, na której zamieszczone są tego typu oferty pracy.
Zarówno te, które oferują zatrudnienie, jak i te, które poszukują takiego zatrudnienia. Bez kłopotu powinnaś znaleźć kogoś, bo oferty są na bieżąco aktualizowane na tym portalu, To jedno z tych profesjonalnych miejsc w sieci, gdzie naprawdę warto zaglądać w poszukiwaniu zatrudnienia czy pracownika.
Awatar użytkownika
Róża
Posty: 54
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:41

Re: Opieka dla seniora w Łodzi

Post autor: Róża »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej pomocy przy opiece nad osobą leżącą po udarze lub wylewie to polecam skontaktować sie z tą firma http://opiekunkipoznan.pl/ z Poznania. Ja korzystałam z pomocy Pani, która przychodziła do nas i pokazywała jak opiekować się osobą leżącą.
ODPOWIEDZ