Ochrona

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 439
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Ochrona

Post autor: tormund91 »

Rodzina jest u mnie na pierwszym miejscu i nie wyobrażam sobie tego, że ktoś mógłby im coś zrobić. Dlatego zastanawiam się nad zamontowaniem kamer przy moim domu. Znalazłam ofertę od firmy : https://saippsecurity.pl/ i poważnie się nad nią zastanawiam. Co o niej sądzicie?
sośnarz

Re: Ochrona

Post autor: sośnarz »

Jeśli chodzi o monitoring domu to jest to sensowne rozwiązanie, w tych czasach nie wyobrażam sobie by dom nie był pod opieką ochrony. My korzystamy z usług Securitas https://www.securitas.pl/ i jestem w 100 % zadowolony z ich usług. Mają różne opcje monitoringu - monitoring prowadzony stale czy prowadzony w momencie otrzymania sygnału alarmowego, także co tam już wam bardziej odpowiada, sprawdźcie sobie opcje na stronie internetowej agencji. Firma działa w całym kraju, na bank znajdziecie niedaleko was jakieś ich biuro.
Domiśka

Re: Ochrona

Post autor: Domiśka »

Nasz szef ostatnio zlecił mi znalezienie firmy, która założy i będzie obsługiwała monitoring. Niedługo kończymy budowę domu, więc dla mnie akurat był to temat na czasie. Porozmawiałam trochę z wybraną ekipą i dowiedziałam się sporo odnośnie samego sprzętu. Ponoć Cabinex ma najlepsze szafy sterownicze oraz sprzęt do światłowodu https://cabinex.pl/18-przelacznice-dostepowe-fttx. Jeśli ktoś decyduje się na dom, to warto na pewno mieć monitoring. Dodatkowa ochrona to już kwestia dyskusyjna.
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: Ochrona

Post autor: Sally McKenna »

Różnego rodzaju urządzenia monitorujące czy też kamery można znaleźć również na stronie https://www.alfatronik.com.pl/. Jakościowo są bardzo dobre, więc jeśli chcecie zadbać o odpowiednią ochronę to według mnie warto sprawdzić ofertę tego sklepu. Ceny również są atrakcyjne.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Ochrona

Post autor: pieknyolek »

tormund91 pisze: ↑31 sty 2020, 12:06 Rodzina jest u mnie na pierwszym miejscu i nie wyobrażam sobie tego, że ktoś mógłby im coś zrobić. Dlatego zastanawiam się nad zamontowaniem kamer przy moim domu. Znalazłam ofertę od firmy : saippsecurity.pl i poważnie się nad nią zastanawiam. Co o niej sądzicie?
Ja polecam https://kontra24.pl/
ODPOWIEDZ