Miłość przez internet

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 439
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Miłość przez internet

Post autor: tormund91 »

Ale jeżeli doskwiera wam samotność i chcielibyście po prostu z kimś porozmawiać bez żadnych zobowiązań, to zapraszam tutaj: http://sekstelefon24.com.pl/ Sporo pięknych kobiet czeka tylko na to, aby zadzwonił do nich jakiś miły Pan :) Zawsze to jakaś odmiana od codzienności, a może tak dobrze wam sie będzie rozmawiało, że nie będziesz chciał się rozłączyć. Kto wie :) Zaryzykuj i wybierz kandydatkę do rozmowy.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Re: Miłość przez internet

Post autor: mama_kama »

Obecnie poznawanie ludzi jest łatwe. Ale samo zakochanie i uczucie nie jest przez internet.

środki pierwszej pomocy
Awatar użytkownika
erocall
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2019, 15:29

Re: Miłość przez internet

Post autor: erocall »

tormund91 ma rację :!: również polecam tę formę rozrywki ;) Może to nie to samo co rozmowa w cztery oczy, ale mimo wszystko można porozmawiać z kimś na każdy temat.. nie tylko seksualny 8-) Ostatnio korzystałem z https://www.erocall.pl/ ciekawa zabawa, niesamowite bodźce i gwarancja satysfakcji :) Polecam i pozdrawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 41
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:38

Re: Miłość przez internet

Post autor: lila87 »

Miłość przez internet nie raz jest bardzo trudna. Nie jest łatwo poznać kogoś w sieci godnego zaufania. Ostatnio dużo czytałam o tym na https://randkuj.my/pani-pozna-pana . Czasem warto zerknąć co piszą, jakie ma kto poglądy na temat poznawania się w sieci.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:14

Re: Miłość przez internet

Post autor: coco »

Wielu facetów szuka miłości właśnie przez internet i mam na myśli głównie tę fizyczną. Niektórzy robią to tak po prostu ,a niektórzy maja problem z akceptacją siebie, albo i czymś innym, więc takiego czegoś szukają. A czasem nie radzą sobie z problemami dotyczącymi własnej męskości, zapominając, że są takie środki https://opinie-konsumentow.pl/dr-extend ... seksualna/ wspomagające.
ODPOWIEDZ