Mąż gracz

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Róże

Mąż gracz

Post autor: Róże »

Mój mąż jest uzależniony od hazardu i bardzo mnie to przeraża. Każdego dnia spędza coraz więcej czasu w sieci i oddalamy się od siebie.
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 113
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mąż gracz

Post autor: LiwiaKornelia »

Zawsze warto kupić coś dla siebie i idealna będzie torebka https://sagan-esklep.pl/torby-i-torebki-listonoszki/ Kupujecie online?
Stylizacje Blogerek
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Mąż gracz

Post autor: devi992 »

Moj mąż gra, ale to bardzo rzadko i to tylko w wolnych chwilach, więc nie często i nie mam z tym żadnego problemu

___
firany
miłka

Re: Mąż gracz

Post autor: miłka »

moj maz tez gra, to jego pasja, nawet czasem razem w cos gramy :) kazdy moze miec jakies hobby wedlug mnie. wlasnie niedawno zamawialam mu klawiature gamingowa z genesis na prezent :)
maśka

Re: Mąż gracz

Post autor: maśka »

Ja też mam w domu męża gracz. Wiem, że jakby mógł to nie wstawałby od komputera. W ostatnim czasie postanowiliśmy zainwestować w odpowiednie biurko dla męża. Jak już tyle siedzi przed komputerem to niech ma do tego komfortowe warunki. Zależało nam na narożnym biurku, bo tak mamy wygospodarowane miejsce na nie. Te biurko biurko gamingowe narożne na które mąż się zdecydował znaleźliśmy na jednej ze stron w sieci. To był naprawdę dobry zakup.
hiczungł

Re: Mąż gracz

Post autor: hiczungł »

Mój mąż także jest graczem, a że uczęszczałam do wróżki https://www.wrozkaklaudia.pl/oferta to dowiedziałam się sporo nieciekawych informacji o naszej przyszłości, które z czasem faktycznie się sprawdziły. Wróżka Klaudia z tarota wywróżyła, że mąż popadnie w poważne uzależnienie od gier, przy okazji zaniedbując obowiązki, życie oraz mnie. Ani trochę się nie myliła..
koluś

Re: Mąż gracz

Post autor: koluś »

Nie powiem bo takie granie męża może być dość uporczywe. Bo jednak w pewnym momencie może stracić nad tym kontrolę i wtedy uzależni się od tego grania. Więc chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób można takiej osobie pomóc. I tak też między innymi dowiedziałam się o ośrodku Nefo. Jest to miejsce w którym to znajdziemy bardzo fachową pomoc oraz wsparcie najlepszych terapeutów.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Mąż gracz

Post autor: Zdzisiek78 »

Na pewno wiele osób interesuje się sportem szczególnie że spore grono lubi piłkę nożną. Oglądacie w Internecie wydarzenia sportowe i różne mistrzostwa i najnowsze transmisje meczów? Można tutaj https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/playstation-4/. zaleźć je i oglądać. Uprawianie sportu na pewno zrelaksuje i wyjdzie na dobre, ale można też czasem usiąść i poczytać co się dzieje w świecie sportu. Ja zatem bym był zadowolony jak dacie znać coś o tym sklepie i podzielicie się opinią.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ