Liceum polskie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:44

Liceum polskie

Post autor: Kobietka »

Jak zaczyna się chodzić do nowej szkoły to warto trochę się przygotować i zorientować jakie zachowania będa odpowiednie i co wypada robić a co nie. Czytałąm tutaj https://liceapolskie.pl/ kilka fajnych tekstów o polskich liceach. Moze wam też się przyda.
Awatar użytkownika
Gejlis
Posty: 58
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:17

Re: Liceum polskie

Post autor: Gejlis »

W Warszawie jest dużo dobrych szkół średnich. Na pewno zalicza się do nich również Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha na Moktowie. To dobra szkoła, prowadzona przez Fundację Varsovia. W sumie to jedna z najstarszych szkół średnich w stolicy. Z tradycjami i wysokim poziomem nauczania.
Awatar użytkownika
helerka
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:46

Re: Liceum polskie

Post autor: helerka »

W Katowicach też jest dużo sprawdzonych i porządnych liceów, a nawet szkół policealnych tak jak np. https://www.proedukacja.edu.pl/ moje dziecko było tam 2 lata na kierunku technik administracji i bardzo sobie chwali.
Awatar użytkownika
luinka
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:29

Re: Liceum polskie

Post autor: luinka »

Gejlis pisze: ↑29 kwie 2020, 22:32 W Warszawie jest dużo dobrych szkół średnich. Na pewno zalicza się do nich również Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha na Moktowie. To dobra szkoła, prowadzona przez Fundację Varsovia. W sumie to jedna z najstarszych szkół średnich w stolicy. Z tradycjami i wysokim poziomem nauczania.
Rzeczywiście to liceum ma dobre opinie i tutaj nauczyciele świetnie przygotują uczniów do matury. Ma to znaczenie, jak ktoś chce się dostać na wymarzone studia. Warto pomyśleć o tej prywatnej placówce. Będzie można wtedy korzystać z zajęć dodatkowych i szybko się uczyć.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 407
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Liceum polskie

Post autor: mczay »

Zgadzam się w 100%!
___
http://cholesterol24.pl/
Awatar użytkownika
mestett
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:40

Re: Liceum polskie

Post autor: mestett »

W Warszawie dobre liceum dla dorosłych to Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 na Noakowskiego w Warszawie https://cku1.edu.pl/strona/liceum-ogolnoksztalcace Mają tam dobry poziom nauczania, fajną kadrę, jest nowocześnie i ogólnie w porządku. Co jeszcze fajne to fakt, że na miejscu macie też pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego.
ODPOWIEDZ