Korepetycje dla dzieci pracowników

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
majuś

Korepetycje dla dzieci pracowników

Post autor: majuś »

Słyszeliście o czymś takim, jak korepetycje dla dzieci pracowników? Mnie taki temat zastanawia i w sumie mówiła o nim moja przyjaciółka, która również prowadzi swój biznes. Muszę wszystko posprawdzać, ponieważ to bardzo interesujące i dość ciekawe.
Gośka

Re: Korepetycje dla dzieci pracowników

Post autor: Gośka »

Przyznam, że nie bardzo rozumiem całą ideę. Dlaczego akurat dla pracowników i jakich konkretnie? Moja córka potrzebowała korepetycji z matematyki przez to całe nauczanie zdalne. Nawet się nie spodziewałam, że nauka online będzie dla dzieciaków taka ciężka. Na szczęście w internecie można znaleźć dużo pomocy naukowych w tym przydatne przeliczniki https://rozmiary.com.pl/dzule/. Córka często z nich korzysta przy odrabianiu prac domowych.
miś

Re: Korepetycje dla dzieci pracowników

Post autor: miś »

Przy dzieciach określa się inne kryteria zakupowe ;) Najważniejsze niebawem będą znów podręczniki, niemały wydatek, tym bardziej jak nie przysługuje 500+ ;) Dzieci są dziećmi nawet jak ukończą 18 lat dalej się ucząc. Dlatego trzeba szukać tańszych rozwiązań. Na przykład księgarnia internetowa https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html To jest właśnie to idealne rozwiązanie. Co roku mimo różnych możliwości poszukiwania tańszych książek i tak ostatecznie kieruje mnie tutaj.
ODPOWIEDZ