język niemiecki

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:55

język niemiecki

Post autor: paniola »

Każdy z nas w życiu musi zdać co jakiś czas egzamin, oczywiscie ze są one stresujące, jednak dzieki nim możemy podnosic nasze kwalifikacje. Kurs niemieckiego warszawa ttps://www.warszawa.oei.org.pl/ to idealne rozwiazanie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje z języka niemieckiego. Przede mną własnie jeden z takich egzaminów.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: język niemiecki

Post autor: Hanka »

Języka niemieckiego możecie się również uczyć w szkole językowej ProfiLingua, która oferuje profesjonalne kursy na różnych poziomach zaawansowania. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/ możecie zapoznać się z pełna ofertą tej szkoły, do czego zachęcam ;)
Awatar użytkownika
madkowo
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2020, 8:53

Re: język niemiecki

Post autor: madkowo »

Ja właśnie poszukuje na przyszły rok korepetycje niemiecki, Warszawa miasto docelowe :) Dla mojego synka, ktoś może kogoś polecić?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 94
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:57

Re: język niemiecki

Post autor: fiona45 »

Język niemiecki czy każdy inny w ostatnim czasie modny jest po przez naukę online. Dużo czytałam na ten temat na https://remar.pl/kurs-jezykowy-on-line- ... e-zapisac/ . I moim zdaniem warto się zapisać i uczyć w ten sposób. Sama myślę nad taką nauką, ponieważ wiele mogę osiągnąć dzięki temu nawet nie wychodząc z domu.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 407
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: język niemiecki

Post autor: mczay »

Też właśnie zaczynam się uczyć.
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: język niemiecki

Post autor: audrey »

Ja uważam, że generalnie warto uczyć się języków obcych. Z pewnością nam się przydadzą za granicą. Są również osoby, które z tego żyją. Na co dzień pracują z językiem lub nawet kilkoma. To na przykład praca tłumacza. Dobrze, że tacy są bo czasami są bardzo pomocni. Ja musiałam przetłumaczyć ważny dla mnie dokument. Na szczęście pomoc w tym zakresie znalazłam na https://tlumaczenia-cv.pl/ .
baśkowa

Re: język niemiecki

Post autor: baśkowa »

Na korepetycje warto zapisać się tutaj https://ckbelfer.pl/ Znajdziesz tam fachową pomoc i bardzo miłą kadrę. Sama ma zamiar zapisać córkę m.in na korki z niemieckiego i matematyki.
ODPOWIEDZ