jakie szkolenia dla pracowników

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Shovna
Posty: 144
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:55

jakie szkolenia dla pracowników

Post autor: Shovna »

Jak dla mnie każde szkolenia to bardzo dobry pomysł. A prowadząc własną firmę, chcemy mieć wykształconych pracowników, dlatego warto organizowac dla nich takie https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ zamkniete szkolenie. Gdy odpowiednio ich przeszkolimy więcej będą mieć pomysłow i bedą bardziej efektywni.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: jakie szkolenia dla pracowników

Post autor: Hanka »

A może warto byłoby zapewnić pracownikom jakiś kurs językowy, na przykład z języka angielskiego? Z tego, co widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/, to Szkoła Językowa ProfiLingua również takie właśnie kursy organizuje ;) Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach znajomość języka może się bardzo przydać ;)
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 237
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: jakie szkolenia dla pracowników

Post autor: lenka77 »

Jeśli chodzi o kursy z zakresu podatków, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, kadr i płac to odsyłam was do MF Szkolenia https://mfszkolenia.pl/ z Warszawy. Maja bardzo dobrze ocenianych wykładowców, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę oraz nieprzesadzone stawki, także na bank będziecie z ich usług zadowoleni.
ODPOWIEDZ