Inwestycje w Internecie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
SaturnnyĆ

Inwestycje w Internecie

Post autor: SaturnnyĆ »

Witajcie ludzie, chciałbym znaleźć sobie godne miejsce, gdzie można bez większych problemów zainwestować pieniądze, ale nie wiem gdzie jeszcze znaleźć to miejsce, ponieważ udało mi się znaleźć tę stronę https://www.br-stone.com/pl/ i chciałem poznać br stone com opinie . Jestem po prostu zmęczony ciągłym wpadaniem w szpony oszustów, co jest dla mnie bolesnym tematem. Będę ci bardzo wdzięczny, jeśli mi powiesz i chcę zauważyć, że jestem zainteresowany ludźmi, którzy rozumieją ten temat
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Inwestycje w Internecie

Post autor: Hanka »

A czy orientujecie się może, czy inwestowanie w fundusze inwestycyjne również może się odbywać przez internet, bez wychodzenia z domu? Czy któraś z was miała już do czynienia z takimi właśnie inwestycjami? I jak, warto? Udało Wam się na tym zarobić? Jeśli tak, to ile mniej więcej?
Mątwa

Re: Inwestycje w Internecie

Post autor: Mątwa »

Ja ostatnio myślę o wkroczeniu na giełdę. Od pewnego czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem pieniędzy, ale przyznaję, że mam wątpliwości. To wszystko jest dość skomplikowane i ryzykowne, obawiam się straty... Od pewnego czasu regularnie poszerzam swoją wiedzę, śledzę różne strony i portale https://pieniadze.org.pl/. Myślałam też o http://pieniadze.org.pl/kryptowaluty/ja ... ptowaluty/. Korzystaliście z tego? Jak oceniacie?
ODPOWIEDZ