fizjoterapia studia zaoczne

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
sótto

fizjoterapia studia zaoczne

Post autor: sótto »

Doskonałość naszych planów związanych ze studiami przede wszystkim nas dotyczy. Musimy dobierać to, co tak naprawdę jest dla nas odpowiednie. I niestety, ale nie zawsze to jest takie łatwe. Niemniej warto próbować. Ja tutaj fizjoterapia studia zaoczne zamierzam wam pokazać, jakie sa piękne. Wpadajcie na mum.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: fizjoterapia studia zaoczne

Post autor: Hanka »

Po skończeniu takich studiów zapewne będziecie chcieli otworzyć własny gabinet fizjoterapii. A wtedy zetkniecie się z dokumentacją medyczną waszych pacjentów. Pamiętajcie, że dokumentacja medyczna elektroniczna będzie dużo wygodniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, niż dokumentacja w wersji papierowej ;)
ućka

Re: fizjoterapia studia zaoczne

Post autor: ućka »

ja jestem na studiach zaocznych na fizjoterapii właśnie :) jeśli chodzi o mnie to złożyłam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. w październiku będę zaczynać już 3 rok nauki :) ogólnie jestem zadowolona z poziomu, wykładowcy też mają ogromną wiedzę i doświadczenie i chętnie dzielą się nimi ze swoimi studentami.
ODPOWIEDZ