Firmowy ewent

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 439
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Firmowy ewent

Post autor: tormund91 »

A zastosowaliście kiedyś u siebie w firmie szkolenia integracyjne ? Ja własnie sie zastanawiam, ale nie mam przekonania. Znalazłam przypadkiem ofertę firmy Projekt Gamma i przyznam szczerze, że wybór szkoleń jest naprawdę spory. Z tego co zdążyłam już zauważyć na stronie, to organizują jeszcze wyjazdy integracyjne i chyba tą opcją bardziej się zainteresuję.
Awatar użytkownika
Kassia
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2019, 18:28

Re: Firmowy ewent

Post autor: Kassia »

Dzięki za przydatne materiały. Właśnie dostałam zadanie zrobienia takiej imprezy od szefa i kompletnie nie wiedziałam od czego zacząć. Mam tylko nadzieję, że wyrobię się w budżecie :D
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Firmowy ewent

Post autor: MilenaD43 »

W takim razie pomyśl również na upominki dla firm co także przy eventach firmowych, czy imprezach świątecznych jest bardzo ważne, aby odpowiednio wynagrodzić pracowników, czy również pracodawcę za dobre warunki i odpowiednią atmosferę przez cały rok w firmie. Pozdrawiam i życzę udanej organizacji :)
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Firmowy ewent

Post autor: WolciaK »

Jeśli jest to event organizowany dla Waszych kontrahentów, bądź szefów to warto zastanowić się nad koszami delikatesowymi które znajdziecie w ofercie https://smaczajama.pl/ który jak najbardziej mogę polecić jeśli chodzi o wyjątkowe propozycje i do tego świetne ceny. My zawsze w okresie świątecznym dla największych klientów takie kupujemy, aby utrzymać dobrą współpracę na kolejny rok :)
ODPOWIEDZ