drukarka - dom

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
wiola438

drukarka - dom

Post autor: wiola438 »

Potrzebuję nowej drukarki, niestety obecna odmówiła współpracy. Ważne aby jakość druku była ok . Możecie coś polecić sprawdzonego. Czego szukać atramentową czy laserową?

Awatar użytkownika
drtusz

Re: drukarka - dom

Post autor: drtusz »

Cześć, potrzebujesz drukarki ze skanerem? Kolorowej, czy monochromatycznej? Jaki masz budżet? :) https://www.drtusz.pl/

zielnik apteczny opinie

Awatar użytkownika
wiola438

Post autor: wiola438 »

Najlepiej w kolorze, niekonieczne ze skanerem. Wszystko zależy od ceny. Najbardziej mi zależy aby nie zjadała tuszu.

hydrocortisonum w ciąży

Awatar użytkownika
terenia

Post autor: terenia »

Wiesz co u nas bardzo fajnie się sprawdza Epson EcoTank M2140. Jak kupiliśmy tusz pół roku temu razem z drukarką, tak nadal go mamy. Nic nie zacina i nie brudzi.

Awatar użytkownika
Zdzisiek78

Post autor: Zdzisiek78 »

Ja kiedyś korzystałem z drukarki HP, ale nie pamiętam jaki model. Sprawowała się dosyć dobrze. Do dzisiaj chyba działa, a minęło już kilka dobrych lat.

Awatar użytkownika
zenka

Post autor: zenka »

Miałam HP co prawda dawno ale Epson bardziej mi odpowiada. Głównie ze względu na oszczędne tusze. Nie dość, że tanie to jeszcze taka buteleczka starcza na bardzo długo i co ważne, nic nie zasycha.

ODPOWIEDZ