Dom seniora Wasze opinie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
susana
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Dom seniora Wasze opinie

Post autor: susana »

Hej! Co sądzicie na temat domów seniora? Trafiłam dzisiaj na http://goldental.pl/ i zastanawiam sie nad umieszczeniem tam mojej mamy. Niestety ma już swoje lata i coraz gorzej sobie radzi - mieszka sama. Ostatnio wspomniała coś o domu seniora i kazała mi poszukać dobrej oferty. Teraz biję się z myślami co robić.
Awatar użytkownika
carolla
Posty: 97
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:59

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: carolla »

Jeśli Twoja mama chce zamieszkać w domu spokojnej starości to myślę, ze powinnaś jej pozwolić. Będzie miała całodobową opiekę, dostęp do lekarzy, towarzystwo i rozrywkę. Ja np. chcę zamieszkać w domu seniora gdy skończę 60 lat.
Awatar użytkownika
florentynka
Posty: 104
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:05

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: florentynka »

Ja nie mam nic przeciwko. Być może na stare lata sama zamieszkam w domu seniora, kto wie?
W życiu różnie bywa a ja nie chcę być ciężarem dla swoich dzieci.
Awatar użytkownika
morena
Posty: 267
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: morena »

Ja jak najlepiej oceniam prywatny dom spokojnej starości w Kostkowie na Kaszubach - Leśne Wrota https://www.lesnewrota.pl/ Moja ciocia ma tam kompleksową opiekę, w tym 24-godzinną opiekę pielęgniarską i regularne stacjonarne wizyty lekarzy. Do tego dobre żywienie, wycieczki, zajęcia hobbystyczne czy specjalne wydarzenia odbywające się w ośrodku, także to profesjonalny, wart uwagi ośrodek.
oluś43

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: oluś43 »

W okolicach Warszawy również są świetne miejsca, jeśli chodzi o domy opieki dla osób starszych. Jednym z takich miejsc jest http://domseniora24.pl/ Oferta dostępna jest na stronie internetowej. Można sobie sprawdzić, kto sprawuje opiekę nad bliskimi osobami, jak wygląda wnętrze i cała organizacja tego miejsca. To na pewno pozwoli na podjęcie odpowiedniej decyzji.
Dobrzyńska

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: Dobrzyńska »

Najważniejsze to wybrać dom opieki blisko Was, w końcu trzeba bliską osobę odwiedzać i ją wspierać. Gdybyście byli z Nowego Dworu Mazowieckiego to polecam Wam "Dom Rodzinny". To bardzo dobra placówka dla seniorów. Zadbają tam o Waszych bliskich, pod każdym względem. Personel mają wykwalifikowany bardzo.
grejfrutową

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: grejfrutową »

Domy dla seniora są w zupełności OK, jeśli to sprawdzone miejsca z profesjonalną obsługą. Dodatkowym atutem na pewno będzie też przystosowanie urządzeń do potrzeb seniorów. Przed podpisaniem umowy warto sprawdzić, czy np. w łazienkach znajdują się baterie łazienkowe dla niepełnosprawnych.
reklą

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: reklą »

Osobiście gdybym miała kogoś wybrać do opieki nad babcią to skierowałabym się do opieki w http://www.domlesnezacisze.pl/ , tutaj zawsze mają takie profesjonalne podejście do klienta i co najważniejsze mają czas by tymi osobami się zająć. Dzięki temu nie czują się smutne i opuszczone. :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Dom seniora Wasze opinie

Post autor: kasiakowa06 »

susana pisze: ↑20 lis 2019, 17:37 Hej! Co sądzicie na temat domów seniora? Trafiłam dzisiaj na goldental.pl i zastanawiam sie nad umieszczeniem tam mojej mamy. Niestety ma już swoje lata i coraz gorzej sobie radzi - mieszka sama. Ostatnio wspomniała coś o domu seniora i kazała mi poszukać dobrej oferty. Teraz biję się z myślami co robić.
Uważam, że dom seniora to bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie. Polecam koło Szczecina https://www.wiejskieklimaty.net/o-nas/polozenie/

Obrazek
ODPOWIEDZ