Długi

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
OlaNowa
Posty: 42
Rejestracja: 28 sie 2019, 22:49

Długi

Post autor: OlaNowa »

Dobry Wieczór,

Czy ktoś z was miał kiedyś problemy z długami? Zastanawiam się jak szybko uda mi się z nich wyjść ...
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 35
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:57

Re: Długi

Post autor: JakubNowakowski »

Hej,

Ja miałem dość spory problem z takimi rzeczami. Przyznam, że zatraciłem się w pożyczkach i kredytac - zrobiła się z tego taka pętla, że nie wiedziałem jak sobie poradzić. Razem z żoną znaleźliśmy kancelarię w Opolu przy ul. Krakowskiej 37.
Reprezentowali mnie przed sądem i udali mi się wyjść z długów, a przynajmniej częściowo się to udało już spłacić.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Długi

Post autor: devi992 »

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób ochronić swój majątek, nawet, jeśli już komornik się pojawił, to polecam to miejsce https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Oni zajmą się Twoją sprawą od samego początku do końca. Od 10 lat mają same wygrane sprawy, więc widać po tym ich skuteczność.
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 98
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Re: Długi

Post autor: hanki4 »

Wszystko zależy na co chcesz ten kredyt i w jakiej wysokości . Ważne jest także jak wygląda Twoja zdolność kredytowa. Najpierw sprawdzić sobie ranking kredytów gotówkowych i wtedy podjąć jakąś decyzję , będziesz wtedy więcej wiedziała w tym temacie i łatwiej Ci będzie wybrać .
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:44

Re: Długi

Post autor: katpat »

Kredyt konsolidacyjny https://splatapozyczek.pl/kredyt-konsolidacyjny/ pozwoli nam zapanować nad naszym zadłużeniem i dzięki wydłużeniu okresu kredytowania, a tym samym zmniejszeniu wysokości pojedynczej raty, znaczącą ułatwi spłatę kredytów.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Długi

Post autor: Zdzisiek78 »

Z długami nigdy nie ma żartów, ponieważ przez niespłacanie długów, możemy popaść w naprawdę poważne tarapaty. Widziałem ostatnio ciekawy artykuł o rozdzielności majątkowej a długach https://www.halogorlice.info/wiadomosci ... wa-a-dlugi. Myślę, że zdecydowanie warto przeczytać go, kiedy pojawia się możliwość pojawienia długów, żeby radzić sobie z takimi właśnie problemami.
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Długi

Post autor: Alva »

Mam spore długi po upadku firmy...po prostu pomału spłacam. To jedyne dobre i uczciwe wyjście. Da się z tym żyć.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 233
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Długi

Post autor: konwalijka »

Długi można spłacić przy pomocy kredytu konsolidacyjnego opisanego na stronie www. Tylko najlepiej się po niego zgłosić jeszcze zanim zaczniecie mieć poważne problemy ze spłatą zobowiązań.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Długi

Post autor: miszka »

W takiej sytuacji warto zerknąć sobie tutaj https://www.splatachwilowek.pl/czy-wies ... -rodzinie/ i poczytać na temat dziedziczenia długów w rodzinie. Warto bowiem wiedzieć jak zabezpieczyć swoich bliskich przed naszymi długami czy też jak siebie uwolnić od czyiś długów. Taka wiedza może okazać się naprawdę niezwykle przydatna.
Awatar użytkownika
dobre
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 9:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Długi

Post autor: dobre »

Nie do końca zgodzę się z wypowiedzią, że długi można spłacić kredytem konsolidacyjnym. Konsolidacja to tak naprawdę tylko zamiana dotychczasowych kredytów na inny, który powinien być trochę korzystniejszy. Niestety zadłużenie cały czas pozostaje i musimy przemodelować nasze myślenie o finansach domowych w ten sposób, żeby jak najszybciej wszystko pospłacać.
gąg89

Re: Długi

Post autor: gąg89 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w firme ze spisu dluznikow? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://www.system3000.pl/jak_to_dziala/ Co sądzicie ? Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.
Łucja

Re: Długi

Post autor: Łucja »

Rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny - kliknij link, aby dowiedzieć się, jak go otrzymać i na co możesz go przeznaczyć.
łak

Re: Długi

Post autor: łak »

Zdarzyło wam się kiedykolwiek czekać na zapłatę za czynsz lub za zamówienie zbyt długo? Albo osoba nie wykazywała chęci do zapłaty? Polecam wam w takich sytuacjach korzystać z pomocy takich firm, jak ta https://solidnewezwanie.pl/ Gdy ja byłam zmuszona się prosić i przypominać o zapłacie za czynsz za zaległe miesiące, to już powoli traciłam nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Jednakże na szczęście trafiłam na sprawdzoną firmę, która szybko się z tym rozprawiła. Poprzez formularz na ich stronie internetowej, można zgłosić swoją prośbę załączając odpowiednie dokumenty dla potwierdzenia. Następnie kancelaria wysyła listowne wezwanie do zapłaty, a jak to nie pomoże, to zostaje tylko windykacja. :)
ODPOWIEDZ