Czy ktoś z was może ma w domu seniora?

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Czy ktoś z was może ma w domu seniora?

Post autor: Edytka291 »

Czy ktoś z was może ma w domu seniora: http://domseniora24.pl , kogoś z rodziny lub z znajomych? Mają fajną ofertą z tego co tam czytałam i poszukuje więcej informacji. U nas różnie bywa z babcią a nie wiem czy będzie miał kto się nią opiekować, a więc różnie myślimy.
Awatar użytkownika
Mieszkowa
Posty: 20
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:47

Re: Czy ktoś z was może ma w domu seniora?

Post autor: Mieszkowa »

U mnie teść jest w domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim w Domu Rodzinnym. To schorowany człowiek, więc wybraliśmy dla niego ZOL. Wiadomo, że nie było łatwo go tam zawieźć ale to jedyna słuszna decyzja, bo sami byśmy nie podołali, nie mia by przy nas dobrej opieki ze względu na pracę i cały czas wyjazdy. Tam ma się dobrze, placówka jest w porządku, do niczego nie można się przyczepić.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Czy ktoś z was może ma w domu seniora?

Post autor: Juleczka »

Ja akurat zastanawiam sie nad opieką dla mojego dziadka, dużo czytałam tutaj https://podtopolami.eu/ i wydaje mi sie to co raz lepszym rozwiazaniem, ponieważ dziadek przesiaduje sam, nikt z rodziny nie może z nim zostać na stałe i chyba tak postąpimy. Dziadkowi również to odpowiada.
ODPOWIEDZ