Chszciny

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:13

Chszciny

Post autor: Irenka »

Czy znacie w Warszawie miejsce dobre na przyjęcie z okazji chrztu dziecka? Potrzebne będzie miejsce dla 23 osób. No i żeby było miło i smacznie. Atutem będzie elegancka restauracja z klimatem. Miałam przyjmować gości w swoim ogrodzie, ale wyszło tyle osób, które wypadało zaprosić, że nie dam rady ich sama ugościć...Co sądzicie o restauracji Akademia ? Słyszałam że tam warto zrobić.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2019, 10:59

Re: Chszciny

Post autor: Agata »

Idealna na takie okazje jest restauracja w centrum Warszawy Bubbles Bar. Jest to miejsce kameralne, z klimatem i doskonałym jedzeniem. Obsluga bez problemu zorganizuje kącik, gdzie będziesz mogła wyciszyć i przewinąć dziecko. Jesteśmy tam częstymi gośćmi bo nasza rodzina upodobała sobie to miejsce na spotkania rodzinne, także polecam gorąco z doświadczenia :)
Aaaaa i chrzciny nie pisze się przez SZ!
Awatar użytkownika
Kaczika
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:33

Re: Chszciny

Post autor: Kaczika »

W pomorskim jest super Krzewi Róg w Chmielnie - jak ktoś szuka na wesele albo na jakąś inną imprezę, no wiecie komunia, chrzciny itd to na prawdę polecam :) bo mają i dobre ceny, dobre jedzenie, jest tam bardzoooo ładnie i super ogródek do tego :)
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: Chszciny

Post autor: luckystar »

ja akurat nie w Warszawie, a w Łowiczu :) sama niedawno organizowalam mlodemu chrzciny no i przy okazji nasza rocznica slubu, takie 2 w 1 zrobilismy, wybralismy ta sale w ktorej mielismy imprezke weselna- dworek Eden, wszystkim sie ten pomysl spodobal no i fajnie bylo powspominac :)
Awatar użytkownika
Dita
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:07

Re: Chszciny

Post autor: Dita »

Mi się bardzo podoba ta sala w Bielsku - http://wroblowka.com.pl/ nie dość że jej lokalizacja jest super, to mają wszystko dopracowane. Pyszne jedzenie no i jest tam tak klimatycznie na tego typu imprezach
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Chszciny

Post autor: biasza »

Ja tam u siebie w domu robiłam chrzciny, na szczęście pomogła mi teściowa i dzięki temu wspominam bardzo dobrze. Siedzieliśmy do rana praktycznie, jedzonka dużo zostało. Mamy cały album na zdjęcia wypełniony z tej uroczystości właśnie. Nie wiem czy w lokalu też byłoby tak fajnie. A na pewno nie tak tanio mimo wszystko, za lokal w końcu nie płaciłam nic tylko za jedzonko.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 40
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: Chszciny

Post autor: zenka »

My mieliśmy dużo dzieci wiec staraliśmy się wybrać taką salę, aby dzieci miały atrakcje. Zarezerwowaliśmy tutaj http://lesnakraina.com.pl/. To był strzał w 10 pobliskie mini zoo dosłownie zachwyciło najmłodszych.
Awatar użytkownika
Mooniiaa
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2019, 21:50

Re: Chszciny

Post autor: Mooniiaa »

A ktoś w Was organizował może chrzciny w starej garbarni we Wrocławiu? My się właśnie zastanawiamy nad tym miejscem. Jest bardzo ładne i mamy tam niedaleko z domu i z kościoła. Dziękuję z góry za każdą radę :)
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: Chszciny

Post autor: luckystar »

ja chrzciny synkowi organizowalam w Karczmie Kujawskiej, nieopodal Inowroclawia, zalezalo mi na kameralnej atmosferze, poniewaz nie mamy duzej rodziny, wiec nie bylo nas duzo, a tam oprocz wielkiej sali weselnej maja taka fajna mniejsza sale wlasnie na takie okazje ;)
ODPOWIEDZ