biżuteria

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 439
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: biżuteria

Post autor: tormund91 »

A ja polecam skorzystać z opcji renowacji i naprawy biżuterii. Tutaj: https://www.kuzniasrebra.pl/info/usluga ... ji-srebra/ możecie dowiedzieć się więcej, na temat tego, jak taka usługa przebiega. Na stronie macie wszystko dokładnie opisane, znajdziecie również cenę na taką usługę. Według mnie, to bardzo ciekawa sprawa. Już nie mogę się doczekać, aż ją odbiorę i będę mogła nacieszyć nią swój wzrok.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: biżuteria

Post autor: Bodzio12 »

Na stronie https://kingy.pl/bizuteria-motyle-68 macie tez ogromny wybór biżuterii i złoto i srebro. Ostatnio tam zamawiałam piękne kolczyki dla mojej mamy na prezent. Bardzo jej się spodobały. Na pewno Wy też coś wybierzecie dla siebie. Koniecznie zajrzyjcie. Polecam.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 218
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: biżuteria

Post autor: ula24 »

Na pewno na https://www.pranashop.pl/ coś Ci się spodoba. To sklep z biżuterią srebrną z kamieniami szlachetnymi. Są wisiorki, bransoletki, kolczyki czy pierścionki z różnymi kamieniami, również z diamentami na przykład. Wszystko osobno, można też kupować gotowe zestawy. Ceny są naprawdę bardzo bardzo dobre. A to zasługa cen srebra. Nie jest bardzo drogie a jakie trwałe i ładne.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: biżuteria

Post autor: malinka11 »

Biżuteria zawsze powinna być wyjątkowa i dawana prosto z serca. Dobrze jest wiedzieć gdzie szukać i do kogo się zgłosić w tym wypadku, aby otrzymać jak najlepszą okazję, a przede wszystkim najbardziej ciekawe propozycje. Ze swojej strony polecam złotnik Opole czyli https://zegarkijubilerjd.pl/ :) to zakład z tradycjami, który na pewno zaskoczy Cię swoim pomysłem.
ODPOWIEDZ