zamienniki do drukarki

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
judża

zamienniki do drukarki

Post autor: judża »

Jakie polecacie zamienniki do drukarek?? Możecie podpowiedzieć na co się wam sprawdziło? Czy można kupić takie, które będą drukowały bardzo dobrze?
Rudą

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Rudą »

Cześć, jaki masz model drukarki? Jeśli toleruje zamienniki, to masz szczęście, bo nie każda toleruje, a wtedy eksploatacja jest czasami nawet dwa razy droższa. Na moich zamiennikach możesz drukować bez problemu i zawsze masz gwarancję jakości. Daj znać i zajrzyj na drtusz.pl
ęryks

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: ęryks »

Ja mam drukarkę brother, to dosyć stary model, jest bardzo dużo zamienników do mojego modelu, używam zamienników marki activejet, jak do tej pory mnie nie zawiodły, jakość ich wydruku jest super, można łatwo je kupić

wyspa kreta forum
łysko

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: łysko »

to chyba dosyć znana marka zamienników, też je znam i używam, zreszta activejety dosyć łatwo kupić nawet w marketach, ja się zaopatruje na allegro, wielu sprzedawców je posiada, więc problemu z zakupem nie było. Dobry zamiennik do drukarki to podstawa, pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy
ODPOWIEDZ