swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: Bodzio12 »

jak sobie poradzić z tym problemem pieczenia i suchości pochwy? Macie jakieś sprawdzone produkty i kosmetyki?
Awatar użytkownika
Formica1234
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:51

Re: swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: Formica1234 »

Ja mogę poradzić Ci kosmetyki http://xn--wiat-lubrykantw-8rb76o.pl/ lubrykant jest kosmetykiem, który redukuje dyskomfort w trakcie stosunku i zwalcza problem suchości pochwy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: Bodzio12 »

Słyszałam o tym kiedyś. Produkty te mają bardzo dobre opinię. Już zamówiłam ten odpowiedni. Dziękuje za radę.
Awatar użytkownika
Formica1234
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:51

Re: swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: Formica1234 »

Tak to prawda produkt ma bardzo dobre opinie. Sama go polecam bo się sprawdza. Cieszę sie że mogłam pomóc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: baina »

mi strasznie dokuczaly rozne infekcje, czesto cos lapałam, a jeszcze dzieki cytologii okazało sie, ze mam wirusa hpv. stosuje zel papilocare, on bardzo fajnie nawilza i regeneruje nablonek
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: ula24 »

Mnie pomógł Octenisept ostatnio. Czułam dyskomfort i pieczenie, powoli zaczynało swędzieć. Lekarz mój na urlopie. Już byłam cała w nerwach bo wcale nie jest łatwo gdzieś indziej się teraz dostać. W aptece mi Pani poleciła stosować Octenisept. I przyznaję, że po dwóch dniach wszystko zaczęło ustępować.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 67
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: lampeczka »

Dziewczyny, przetestujcie Vagisan. Ja wybrałam ten preparat w kremie z aplikatorem dopochwowym i jestem bardzo zadowolona. Problem suchości pochwy minął od razu.
Awatar użytkownika
ravi
Posty: 27
Rejestracja: 06 wrz 2020, 16:20

Re: swędzenie i pieczenie suchość pochwy

Post autor: ravi »

A może to po prostu zapalenie waginy? Ja przy takich dolegliwościach stosuję Octenisept i u mnie się sprawdza, polecam spróbować :)
ODPOWIEDZ