Strata pracy a pieniądze

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
malina_73
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 6:53

Strata pracy a pieniądze

Post autor: malina_73 »

Cześć dziewczyny. Słuchajcie, pewnie kilka z was było w podobnej sytuacji, w której przez pandemię straciło pracę, mam rację? Ja niestety podjęłam głupie decyzje i wzięłam kilka pożyczek, bo zwyczajnie nie widziałam innej możliwości, żeby się utrzymać. Na szczęście za radą specjalistów skorzystałam z rozwiązania, jakim jest konsolidacja pożyczek w jedną. Słyszałyście o tym? Jeśli któraś z was ma trudną sytuację, to polecam poczytać na ten temat.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Strata pracy a pieniądze

Post autor: Hanka »

Po utracie pracy najlepiej jak najszybciej znaleźć nową ;) Co byście powiedzieli na taki wyjazd do pracy za granicę? Ja ostatnio widziałam oferty takiego zatrudnienia na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-annecy-od-zaraz. Jak widać Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce organizuje takie wyjazdy między innymi do Annecy we Francji :)
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Strata pracy a pieniądze

Post autor: Szyszyka »

Trzeba by było sobie szybko coś znaleźć co nie. Wiadomo, że bez pracy jest ciężko, ale szukanie to nic trudnego, w końcu od czego mamy internet przecież. Praca Wrocław - ogłoszenia z FACHPRACY mogą wam się przydać i to nie tylko jak szukacie pracy we Wrocławiu, proponują tu ogłoszenia z całej Polski.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Strata pracy a pieniądze

Post autor: bezden »

Aby osiągać dobre zyski, trzeba znaleźć odpowiednich klientów, a także bardzo ważna jest dobra znajomość rynku ubezpieczeniowego. Dlatego bardzo ważne jest, aby agenci pracowali w warunkach, które praca w ubezpieczeniach gwarantuje sprawiedliwe traktowanie wszystkich uczestników rynkowego biznesu ubezpieczeniowego - zarówno ich jako kupujących, jak i sprzedających ubezpieczenia.
ODPOWIEDZ