Radca prawny Wrocław

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Dorosława-60
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 14:37

Radca prawny Wrocław

Post autor: Dorosława-60 »

Witajcie dziewczyny! Przydałaby mi się konsultacja z dobrym radcą prawnym znającym się na papierach wartościowych. Słyszałam, że takie sprawy obsługuje Kancelaria Grabowski i Wspólnicy. Nigdy wcześniej nie miałam z nimi do czynienia, więc może podzielicie się waszymi opiniami? Oczywiście jeśli korzystałyście z ich usług :)
Awatar użytkownika
Amalia-99
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 22:21

Re: Radca prawny Wrocław

Post autor: Amalia-99 »

Tak się składa, że wybrałam się do nich na konsultację na temat sukcesji w biznesie. Muszę przyznać, że wykazali się naprawdę profesjonalnym podejściem i rzetelnością. Nie ma się do czego przyczepić. Dobrze znają się na swojej pracy, dlatego są godni polecenia.
Tomasz Pł

Re: Radca prawny Wrocław

Post autor: Tomasz Pł »

We Wrocławiu polecić Ci mogę kancelarię kancelarii Pawła Marchewki, z której pomocy korzystam od kilku lat. Na ich stronie znajdziesz kontakt http://www.adwokatmarchewka.pl Cały zespół ma ogromną wiedzę, do tego są bardzo pracowici co sprawia, że zawsze otrzymuję wsparcie jakiego bym oczekiwał.
keką

Re: Radca prawny Wrocław

Post autor: keką »

Udaj się koniecznie do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Jak dla mnie to właśnie tutaj znajdziesz odpowiednią pomoc prawną. Czasami nie warto zastanawiać się nad oszczędnościami, szczególnie jeśli sami nie znamy się na prawie, to totalnie bez sensu. No chyba, że nie liczycie na sukces...
ODPOWIEDZ