Psychiatra

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:08

Psychiatra

Post autor: magdap »

Psychiatra Kraków - znacie sprawdzonego specjalistę? Zależy mi na osobie z dużym doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Olaa
Posty: 36
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:47

Re: Psychiatra

Post autor: Olaa »

A myślałaś może o konsultacji online? Ja osobiście korzystałam z takich i jestem bardzo zadowolona. Mogę ci polecić klinikę Psychomedic online gdzie udzielają wideo konsultacji, dzięki czemu możesz zobaczyć się i porozmawiać ze specjalistą. Jeśli będzie potrzeba wystawi ci on też potrzebne recepty czy zaświadczenia. Mi bardzo pomogli dlatego z całego serca polecam.
Tośka21

Re: Psychiatra

Post autor: Tośka21 »

To naprawdę ważna rzecz. Liczy się w końcu to, byscie zawsze korzystali z tak dobrego wsparcia, na jakie tylko możecie sobie pozwolić. Wiem, że teraz standardem jest stawianie na pomoc Psychomedic.Online. Dzięki temu możecie liczyć na najlepsza opiekę realizowaną w formie zdalnej. To ogromne ułatwienie, warto mieć to na uwadze już teraz.
miś

Re: Psychiatra

Post autor: miś »

Niestety, żeby trafić na dobrego psychiatrę, to trzeba się troszkę naszukać. Nie zawsze dany lekarz będzie pasował każdemu. Ja po wielomiesięcznych poszukiwaniach w końcu trafiłam do przychodni https://innova-med.pl/ i tam już zostałam. Doktor bardzo dobrze się mną zaopiekował, postawił trafną diagnozę i dopasował leki, które naprawdę działają. Jeżeli szukacie pomocy w tym kierunku, to tam ją na pewno otrzymacie.
Bakłażan

Re: Psychiatra

Post autor: Bakłażan »

Często bycia samotnym nie widać na zewnątrz, co jeszcze bardziej potrafi człowieka pogrążyć. Jeśli znajdujecie się właśnie w takiej sytuacji, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i przejść tam odpowiednią konsultację z psychologiem. To może być dla Was zdecydowanie najkorzystniejsze pod kątem szybkiego powrotu do życia społecznego.
ODPOWIEDZ